Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
hesi.nl grower.com.pl www.growbox.pl
VIELMAN

Wyprawa w czechy po towar

Recommended Posts

czesc !

czy znalazlby sie ktos kto by mi powiedzial mniej wiecej, jak wyglada teraz sprawa...

jako iz mam godzinke autem do czech, zamierzam sie wybrac ze znajomymi i zakupic co nie co.. ponoc duzo latwiej.. 

chcialbym sie dowiedziec jak to teraz wyglada, jest szansa jechac, zakupic i wrocic? wiadomo z czym hehehe, niestety dobry znajomy który zawsze miał krzaczka, spierdolił do lepszego kraju gdzie moze smialo z pakietem smigac przy komendzie hehe

jak to wyglada na granicy? da rade cos przewiez czy oblepione psami kontrole? wiecie o co chodzi.. jakies 4lata temu wrocilem do polszy z uncja ale.. jak to teraz jest? warto?

Oficjalnie odradzam przemyt i na jego temat nic więcej się nie wypowiem.

Co do Czech, ogólnie handel nie jest legalny więc jak tak z buta to chyba tylko na głównych deptakach w dużych miastach od czarnoskórych dżentelmenów. Jest w Ostravie taka ulica Stodolni, ale byłem tam kilka lat temu więc...

Kup i wyślij pocztą do siebie :D 

za duży przypał, nie ogarniesz, z czech chyba wszystko prześwietlają

Edited by Corleone

Panowie niestety w Polsce muszą ludzie sie zbuntować. Wyjść na ulice . Prawda jest taka , że jeżeli wóde sprzedają , po której jesteś bardziej odurzony niż po LSD to ci rekreacyjni palacze , czy vapopalacze są prześladowani. 

Czesi dopieli swego ,inne kraje też (Hiszpania, Holandia czy nawet Urugwaj) a w Polsce kary większe jak za sekty jakieś!!!!! 

Prawda jest taka że jak masz normalne znajomości w Czechach to dobry materiał z domowej uprawy chodzi po 3 Euro . Tyle w temacie

A z tym przewozeniem to daj sobie spokoj , nie wiem ale kary wieksze jak za uprawe ???

Edited by Pasjonista

W dniu 13.08.2018 o 17:16, Pasjonista napisał:

"Prawda jest taka że jak masz normalne znajomości w Czechach to dobry materiał z domowej uprawy chodzi po 3 Euro . Tyle w temacie" Za konkretny sort trzeba zapłacić 200koron - 33pln. Za słabe zioło wychodowane przez osoby z małym pojęciem kosztują od 10zl w górę 60-100 koron.