Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

[LED 100W, FullSpectrum] AutoMazar - Pierwszy GL Nowego


Recommended Posts

Dziś mija 5 dzień, odkąd maleństwo wybiło się z ziemi.

Dziś również przesadziłem ja do docelowej doniczki. Zdjąłem ten "materiałowy kołnierz" z krążka torfowego. Korzonki doszły już na zewnątrz (jak się przyjrzeć to widać na zdjęciu).

Ponieważ jestem w weekend w domu, zostawiłem uchylone drzwi od boxa, temperatura spadła a wilgotność wzrosła (30st, 47%).

Wcześniej dolewałem wody do tego kropkowanego kubeczka, bo bryłka wysychała dość szybko.

Jak to teraz podlać? Dalej czysta woda (podłoże to BioBizz LightMix),czy zaaplikować z Hesi? Podlewając rozlać równomiernie po doniczce, zeby całość byłą wylgotna, czy raczej w okolice rośliny? A może całość czysta woda, a w okolice krzaczka dodatkowo nawóz?

DSC_0033.JPG.5b2ef22f656fce2a08d28e52c31c59f7.JPGDSC_0034.JPG.c1d72b188b813e98879655e8b28b0764.JPGDSC_0035.JPG.24d535e0c43699ba3a338918ed4bfa22.JPG

Edytowane przez Nowy84
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zrobiłem jak poradziliscie. Podlalem odstana woda. pH jakieś 6,4. Wlalem około 700ml,  ale nie wyszło dołem. 

Mam jeszcze keramzyt. Dać na wierzch?

Między doniczka, a lampą zostało 31cm. Mało. Trening od 3go piętra, czy można wcześniej? 

Jest sens kombinować z SCRoG? Jeśli tak, to na jakiej wysokości go umieścić?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+