Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
grower.com.pl www.growbox.pl
Sign in to follow this  
Vito

Rangi użytkowników na forum - Jakie i za co ?

Recommended Posts

Witam, temat dotyczący rang na forum.

Przedstawiam nowe i obecne rangi oraz zasady ich zdobywania: 

- Grower - wystarczy jeden ukończony dziennik uprawy.

- Hydro Grower - wystarczy jeden ukończony dziennik uprawy hydroponicznej.

- Bio Grower - wystarczy jeden ukończony dziennik uprawy bio lub organicznej.

- Outdoor Grower - wystarczy jeden ukończony dziennik uprawy z outdoor'u.

- Etno Botanik - za ukończony dziennik z uprawy szałwii, grzybków lub innej psychoaktywnej flory.

- Pro Grower - ranga przyznawana za 4 ukończone dowolne dzienniki uprawowe i z pokazaniem wiedzy godnej rangi profesjonalisty.

Ranga Pro Grower daje dostęp do ukrytego forum dla profesjonalistów i możliwość dodawania ukrytych zdjęć do galerii (album prywatny).

Jeżeli ktoś zalicza się do kilku rang na raz sam może wybrać w której grupie chce być pisząc w tym temacie.

Jeżeli ktoś zasługuje na rangę a jej nie ma proszę o info w tym temacie.  

Wszelkie propozycje związane z rangami proszę śmiało także tutaj pisać :) 

• Like 1

padło pytanie na czacie więc spełniamy prośby :)  

Od dziś użytkownicy z rangą mają opcję tworzenia w galerii albumów prywatnych lub o ograniczonym dostępie.

Ukryte forum będzie dostępne od rangi grower, gdy tylko skończę wrzucać tam swoje poczynania ;) 

22 godziny temu, Pasjonista napisał:

@Vito @gigit chyba już te cztery GL ma i Pro Grower ' a umiejętności jak najbardziej ?

Nie liczyłem dokładnie ale chyba z 5 mam już ukończonych …. umiejętności nadal rozwijam ;)

Sorry za opóźnienia, pracuje nad wieloma projektami na raz i ciężko mi z czasem ostatnio.

No to mamy pierwszego pro :) Gratuluję. Gdyby czat Ci się nie wyświetlał lub coś nie tak z dostępem to pisz, bo może coś przeoczyłem przy nadawaniu uprawnień :) 

Braki czasu oraz słabe zainteresowanie zmuszają mnie do zawieszenia tego projektu. Przywracam stary porządek czyli jedna ranga "grower".

Temat powróci w przyszłości.

Powiem ci ogólnie, że przyznawanie rangi growera za jedną fotorelację, to trochę słaby pomysł. Kiedyś na forum ranga grower była bodajże 3 pod względem ważności o ile dobrze pamiętam, zaraz po Adminie i Moderatorze. Kiedyś jak ktoś miał growera, było wiadomo że się zna i jakąś tam wiedzę posiada. Wiesz, jedną fotorelację to może zrobić każdy, nawet nie posiadając elementarnej wiedzy. Wystarczy, że ktoś będzie prowadził delikwenta za rączkę w pamiętniku. Przeglądam sobie czasem zakończone fotorelacje i na prawdę jest wc**j "growerów" z jednym growlogiem, czasami na prawdę bardzo kiepsko prowadzonym, nie logujących się na forum od miesięcy. I nawet nie chodzi o to, żeby nie dawać ludziom rangi za jeden pamiętnik, ale myślę że powinna być to bardziej kwestia uznaniowa niż z "przydziału" . Bo co innego jak taki wiesiek robi pierwszy grow w pcboxie, ściąga z tego 10g z czego 5 obrywa w międzyczasie, a np @Dr Greenthumb  co wjeżdża na forum na pełnej k.... i ogólnie widać, że wie co robi. To samo @bortek, widać wiedzę praktyczną. Albo np @Nowy84 zakończył growloga który był jego pierwszą uprawą, ale pamiętnik prowadzony był wzorowo. Są też przykłady z drugiego "końca kija" gdzie userzy powinni tego growera dostać, za skończony grow, ale wg mnie na to zupełnie nie zasłużyli. 

Takie tam moje zjarane przemyślenia :zmiazdzony:

pzdro

• Thanks 1
  • Upvote 1

Podzielam Twoje zdanie, ale moce przerobowe mnie ograniczają (za jakiś czas znów będę miał dla forum codziennie parę godzin), abym sprawdzał każdy growlog a tym bardziej w nim uczestniczył. Puki co na najbliższe pół roku mam masę roboty. 

Popalam blanta i wpadł pomysł taki: zamieniam rangę grower na "Ukończył fotorelację" a ranga grower powstaje na nowo, już na jasnych zasadach i przyznawana z nominacji.

• Upvote 1