Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Kera Critical 100W COB Ledison


Recommended Posts

Siemanko,

po dlugiej przerwie odpalam drugiego growloga, mam nadzieje, ze tym razem roslinki nie beda cierpialy takich katuszy jak ostatnio, ale wszystko wyjdzie w praniu.

Nasiona: Kera Critical 2x pelnosezonowe

Oswietlenie: Ledison 2x 50 W

FP: 18/6    12/12

Ziema: Biobizz Lightmix

Donice: 2x 5L zbiorniki

Nawoz: Biobizz Trypack, Aptus CalMg

Wentylacja: Ventilution 100m dwubiegowy, 3x komputerowy i filtr prima klima

Box: przerobiona szafka o wymiarach 96 x 76 x 26.

Trening: moze LST

 

Z racji tego, ze przy ostatniej uprawie dosc mocno popalilo mi rosliny padlo tym razem na indice, wedlug producenta roslina indoor osiaga wysokosc 50cm. Aby zwiekszyc odleglosc od doniczke zakupilem 2 5L pojemniki, w ktorych wywiercilem dziury i obkleilem czarna tasma.

Szafke troche zpimpowalem, dodalem wlot aktywny i jeden skierowany na lampy, bo sie dosc mocno grzeja. Wentylatorki podlaczone pod regulator obrotow. Wylot aktywny, narazie komputerowy, jak zaczna pachniec to pojdzie filtr i kanalowy.

Ziema wymieszana z dolomitem, wiec mam nadzieje ze obejdzie sie bez Aptus booster. Pestki wyladowaly w wodzie w zeszla niedziele, w srode w malych zbiornikach i w miedzy czasie grzaly sie na parapecie, bo box nie byl jeszcze skonczony (mam nadzieje ze nie ma to znaczenia).

Aktulanie sadzonki sa 35cm od lampy, nie wiem tylko czy przesadzac juz do pojemnikow czy dac im jeszcze troche czasu  w tych malych pojemniczkach? Ktos doradzi? :huh:

To by bylo chyba narazie wszystko. Ponizej kilka fotek 🙂IMG_5260.JPG.ac6481d4980da9cccc6d8587fa2f38af.JPGIMG_5268.JPG.9bc4efa2ca96aa1bdb995b636ffbd455.JPGIMG_5264.JPG.0a01b6ca547fd49a87cacd62c1f9d17f.JPGIMG_5262.JPG.edd75e6c3e5d5217b9b5e53696f03ebd.JPGIMG_5267.JPG.e0b9d5cebdc55a08637363d78f6b9c5e.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Siema super ,że wróciłeś

1 Albo mi sie wydaje albo wiatrak u góry wdmuchuje powietrze

2 Wiatrak z dołu daj lepiej na mieszający , a zostaw wlot pasywny .

3 Upewnij sie ,że do środka nie dostaje się światło, sylikon widze ,ale na drzwi masz patent

Przesadzaj

 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sadzonki wiedna w oczach...Mam problem z wilgotnoscia w boxie, nie potrafie podniesc nawet do 30%, tak suche powietrze jest na ten moment. w mieszkaniu inny higrometr pokazuje 38% :/ mam taki maly nawilzacz powietrza ale uja daje, skierowalem dwa wiatraczki na lampy zeby je schlodzic i do tego dorzucilem miske z recznikiem (generalnie sam jestem przeciwnikiem tych szmatek itp bo to wylegarnia bakterii ale tonacy...). Jak tak dalej pojdzie to chyba wroca na parapet bo pogoda rozpieszcza i poki co mam co dzien po prawie 30 stopni i susza. Ktos ma dla mnie jakas dobra rade??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+