Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 125W Dual - AutoBlueberry Domina, Green Crack Auto, Crystal Meth Auto


Recommended Posts

Sam jestem ciekaw. Do następnego growa juz szykuje sobie namiot. W tym pomieszczeniu bede miał problemy z temperatura. Jak tylko odpalę mieszający to spod lampy lecą ciepłe podmuchy i temp. Skacze do 32 C i małe zaczynaja wtedy wyciągać koncówki listków w górę. To pomieszczenie zostawię sobie na weg a na flo przygotuje sobie jakiegos mocnego hpsa, albo ledy i 2m namiot. Zbieram siano :D 

Edytowane przez Bob
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ciekawe , ludzie używają cflek bo np. mniej sie grzeją od hpsów , a tu u Ciebie taka temperatura. Ty już złóż sobie jakiegoś leda na tą powierzchnie , poźniej dasz go do większego namiotu.  Tą cflke co masz to jedynie 125W i to w dualu ,czyli jak sie flo zacznie to będziesz miał  połowe z tego ,która będzie świecić źródłem światła odpowiedniego na kwitnienie. Topki będą bardzo wolno puchły a Ty za dwa miesiące będziesz na siebie wściekły ,że mnie wtedy ( czyli teraz) nie posłuchałeś . Do tego przy ledzie nie będzie takiej wysokiej temperatury i będziesz mógł poprawić tak ważna dla roślin cyrkulacje powietrza. Kasiorke zawsze możesz pożyczyć od rodziny czy przyjaciół. 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pod tym katem ta cflke kupowałem, pomieszczenie jest malutkie, chciałem uniknąć problemów z temperatura :D 

Co do pożyczania to wyznaje zasadę ze nie wydaje, dopóki nie zarobię. Wiem ze masz racje i bedzie dokładnie tak jak mówisz, ale mimo wszystko :D Wole poświecić pierwsza uprawę totalnie na naukę, jesli zbiorę z tych roślinek powiedzmy 60g to bede w pełni usatysfakcjonowany.

Zobaczymy, zarobki w mojej pracy są rożne. Równie dobrze moge czekać miesiąc ale i niewykluczone ze jutro bedzie stał namiot. Życie cierpa jest uzależnione od szczęścia :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+