Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 125W Dual - AutoBlueberry Domina, Green Crack Auto, Crystal Meth Auto


Recommended Posts

Wszystko jest jak trzeba. Cyrkulacja w środku jest mocno wyczuwalna nawet bez mieszającego. 
Może czarna obudowa czujnika higrometra sie nagrzewa, kupiłem jakiś szajs za 30 zł  :D 
Też mam takie zdanie, te wentylatorki, bez filtra, z metrowymi kawałkami przewodów wentylacyjnych,

robią kapitalną robotę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ten górny to bym dał bliżej drzwi by wydmuchiwał na zewnątrz .

Ale zajebiste odmiany. Rok temu chciałem taki grow zrobić tylko zamiast blueberry Herijuane ? Ale ta dominaz blueberry to pamiętam do dziś 40 dni kwitnie. Szybka fajna odmiana, szukałem wtedy najszybszych auto odmian i ona była w pierwszej 5. Chyba nadajemyna tych samych falach panie Bob ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Coś w tym jest :) Wybieramy podobne ścieżki, ja np. na długo sie zatrzymałem przy Herijuane od Sannie's Seeds,
ale ostatecznie padło na Blueberry. Tylko jeśli chodzi o "medycynę" to jestem lata świetlne za Tobą, ale jak to mawiają
nigdy nie jest za późno na naukę :D
Ten przewód na końcu jest zagięty, tak, że dmucha w górę, a dolny manewruje między słoikami ostatecznie czerpiąc

sobie powietrze z zewnątrz. W teorii powinno wszystko grać. Wydaje mi się, że muszę popracować nad szczelnością
całego pomieszczenia. W razie czego zostało mi jedno blueberry i gratis od Holenderskiego Skuna, wybrałem sobie 
Purple Maroc z ich bazy nasion ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Fiolecik ,fajnie ? Tak na przyszłość, musisz uważać na robactwo. Zanim zaczniesz rośliny do środka dawać wymyj całe pomieszczenie uprawowe wodą z octem i cytryną . Początek rury od wtłaczającego zakryj najlepiej siatką co sie okna na lato zasłania , zobacz u mnie w growlogu na 2 stronie . Jest na fotce mojej konstrukcji drzwi z folii. Może coś dla siebie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jestem na bieżąco z twoim growlogiem :) Dzięki za uwagi, jutro to ogarnę. Okleję drzwiczki uszczelkami,
wyczyszczę wszystko i ogarnę siateczki. Tym bardziej ,że mieszkam obecnie w odległych lasach, to i robactwa mi
nie brakuje :) do tego ciekawskie koty i szczury, hmm kłódkę też zamontuję dla świętego spokoju.
Ogólnie staram sie uzupełniać braki, informacjami z forum, zanim o coś zapytam, ale wiadomo jak jest,
w życiowym pędzie, ciągle się o czymś zapomina :D To też po to tu jestem ,abyście mnie ustawiali do pionu
w moich poczynaniach, za co z góry Wam wszystkim dziękuję. Niech Busz będzie z Wami :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tylko pamiętaj My tu też  jesteśmy po to by rośliny nie cierpiały i jakiś w miare żywot miały ( i kto to mówi -u mnie też nieraz lekko nie mają). Ale do rzeczy , przykład , laski twoje mają już miesiąc , robisz aktualizacje co tydzień wszystko fajnie. Jest wtorek robisz upka my patrzymy wszystko ok. Przychodzi czwartek a tam kropki sie pojawiają takie brązowe , myślisz o kurde co to?? Poczekam do wtorku bo dopiero co upka robiłem może do tego czasu im przejdzie.... Jest wtorek i masakra strasznie wyglądają , myślisz dałem ciała , jak ja teraz sie "pokarze"  z takimi laskami. ... sam coś wskuram , może przejdzie za pare dni to wtedy fotki wstawie .....    i kolejny Grow Log do archiwum....

kumasz 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kumasz  :)

Tu możesz być spokojny, akurat wyznaje zasadę, że jeśli się na czymś nie znam, to zdaję sobię sprawę
,że dopóki nie rozkminie dobrze tematu, to prawdopodobnie 80-90 % samodzielnie podejmowanych 
decyzji bedzie błędna.
Keep Calm :)

Edytowane przez Bob
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+