Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 125W Dual - AutoBlueberry Domina, Green Crack Auto, Crystal Meth Auto


Recommended Posts

Działaj z tą wentylacją i pomyśl może o jakimś filtrze przy okazji. Możesz dać więcej ziemi a mniej plantów, możesz dać też więcej plantów z mniejszą ilością ziemi na każdy. To już od Ciebie zależy. 3planty auto spokojnie się pomieszczą, przy tym 7-8L, jak Pomidorek napisał, będzie spoko. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 godzin temu, Bob napisał:

Przyszła mi dzisiaj Ziemia, no i mała niespodzianka. Miał byc Biobizz Light Mix a dostałem Biogreen Totalmix. No cóż, damy rade :)

Nie znam tej ziemii , ale jak sama nazwa mówi , z nawozami , ktore mogą nawet przy dużej donicy na cała uprawe starczyć. Poczytaj co producent pisze

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jest opisana jako bardzo bogata w  nawozy, starcza ponoć do 6 tygodni, czyli na sam koniec pompujemy dziewczynki :) 

Co do wentylacji, to juz kurier leci z kompletna paczka, nie pierdzielilem sie w tańcu :D  folie, programatory, stacje pogodowe 2 wentylatory, przewody wentylacyjne i wiatraczek do mieszania. Brakuje mi tylko filtra węglowego i nawilżacza powietrza, ale to najwczesniej w przyszłym tygodniu. W weekend to wszystko poskladam w całość i zaczynam kiełkowanie ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+