Skocz do zawartości
thc-thc

grower

1X Auto Blue berry 3x Auto critical kush 2x Auto Super Skunk 2x Liberty haze


pietras1012

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

A więc czas na mały up roślinki wyszły z ziemi różnie ale można przyjąć że mają średnio po 5-6 dni box ma ściany wyłożone białą płytą hdf więc jest w miarę szczelny.  zamontowany jest wentylator wyciągowy 198m3/h

Temperatura aktualnie ok 32 stopni ( po za boxem jest 30) ale jak przyjdzie trochę chłodniejszych dni to się obniży

wilgotność 50-60%

Oświetlenie 6x 50w led

doniczki 11l  do których były wsadzone 29,07

zdjęcia panien wstawię na dniach bo nie mam jak zrobić

zacząłem się zastanawiać nad filtrem dla świętego spokoju ale nie mogę go w środku zamontować bo by mi przeszkadzał za bardzo. Jak sądzicie jeśli był by założony "odwrotnie" to dał by radę?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 31.07.2018 o 17:08, pietras1012 napisał:

Jak sądzicie jeśli był by założony "odwrotnie" to dał by radę?

filtr można założyć na końcu ale szybko zużyje się wkład, filtr wstępny nie będzie ochraniał węgla... Możesz nie używać filtra na starcie, puki nie zaczniesz czuć :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jedyny taki zestaw prawdziwej organiki to na dzień dzisiejszy tylko BioTabs, nie przejmujesz się pH, ani EC, lejesz przez większość czasu samą wodę. Ale ten zestaw możesz użyć tylko na starcie bo głównie miesza się go w glebie. 

Zalety 

- masz w dupie pH i EC

- glebę używasz do 5 razy spokojnie tej samej, ja leciałem 6 i też spoko :) 

- lejesz przeważnie tylko wodę

- raczej nie ma szans że będzie chorować, musiałbyś coś spierdolić i zrobić inaczej niż instrukcja mówi... 

 

Zestaw startowy jest na 5 roślin i starcza na całą uprawę. Koszt chyba połowa tego co podałeś ale zapytaj o jakiś rabat w growshopach co mają reklamę na forum. Można śmiało powoływać się na trawka.org...

 

Oczywiście są też wady nawozów organicznych ale nie o tym teraz... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 13.07.2018 o 14:24, pietras1012 napisał:

podłoże: mieszanka żyznej ziemi z ogródka ale ciężkiej (gliniastej) ziemi sklepowej i włókna kokosowego  

lipne te Twoje podłoże :) Ja bym kupił lepsze z growshopu, nawet typu allmix i jakiś jeden nawóz na kwitnienie np. od plagronu czy biobizza (obydwa tanie)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

foto jest teraz 18/6 i tak zostawię chyba do końca miesiąca a później przełączę na 12/12 i co tydzień będę skracał o pół godziny. Jeszcze zobaczę jak to będzie rosło bo na tym mi najbardziej zależy. A dodatkowo Automaaty będą lepiej rosły niż jak by byly za chwilę przełączone na 12/12

Edytowane przez pietras1012
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+