Skocz do zawartości
thc-thc

grower

1X Auto Blue berry 3x Auto critical kush 2x Auto Super Skunk 2x Liberty haze


pietras1012

Recommended Posts

przyszedł czas najwyższy na trochę większego indora niż zwykle 

1X Auto Blue berry od bulk

  3x Auto critical  kush  od BF

2x Auto Super Skunk od bulk

2x Liberty haze od BF

box: 

szafa tekstylna 

wymiary: 

szerokość : 150cm

głębokość 50cm

wysokość 170cm 

co do wyłożenia ścian jeszcze nie wiem bo czekam na nią zobaczę po niedzieli 

oświetlenie 

6x 50w led

foto będzie na początku 18/6 i będę powoli zmniejszać do 14/8 i tak zostanie do zbioru raczej 

Doniczki 11l  produkcyjne 25/25/26 

podłoże: mieszanka żyznej ziemi z ogródka ale ciężkiej (gliniastej) ziemi sklepowej i włókna kokosowego  

Nasiona wrzucone do wody 11,07  (zzmiana planów)

IMG_20180713_130225.jpg.e9e77815aa42a4d63d266b308124dcf5.jpg

Zapraszam do oglądania i udzielania się 

Edytowane przez pietras1012
Zmiana zawartości boxa
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no właśnie nie wiem jak to wyjdzie z tym przepuszczeniem światła dlatego zobaczę jak przyjdzie mi po niedzieli i najwyżej będę coś myślał może ktoś  na forum też doradzi. ledy firmy małe żółte rączki haha  miało to być niby Cree ale co tak na prawdę w środku siedzi nie mam pojęcia ale zawsze mi rosło dobrze pod nimi. box będzie miał miał 0,75m2 na 12 roślin trochę mało ale mam nadzieję że coś wyjdzie z tego

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 roślin na 0.75 m2 to dużo  nawet jak masz auto. Ty masz odmiany auto, które są światłoobojętne także jak tą szafe materiałową wyłożysz folią np. srebrną i będą prześwity to nie powinno to je stresować. Jedynie co to zapach może przebijać ,ale ty i tak bez filtra jedziesz ??? Fajny projekcik , bedę zaglądał.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 13.07.2018 o 15:36, pietras1012 napisał:

@PasjonistaTo mówisz że jednak będzie za dużo roślin nawet na automaty? w ostateczności mógł bym dać 2 do innego boxa bo miał bym jeszcze trochę miejsca tam. ja jadę bez filtra bo mi zapach nie przeszkadza ani na pewno nie będzie nikomu w okolicy więc o to się nie boje

Kiełkuj 12 zawsze coś sie dzieje i jakieś nasiona mogą odpaść, np. bubel genetyczny, coś sie samemu skrzani itd. Tak jak też mówisz ,że najwyżej pare dasz do innego boxa. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, Pasjonista napisał:

Kiełkuj 12 zawsze coś sie dzieje i jakieś nasiona mogą odpaść, np. bubel genetyczny, coś sie samemu skrzani itd. Tak jak też mówisz ,że najwyżej pare dasz do innego boxa. Pozdro

no i właśnie miałem pisać update że dostałem jakieś strasznie ch****e pestki...

wykiełkowały wszystkie a jak na razie wyszły z ziemi tylko 3 z 12 a dokładniej to 2 Super skunk i ten Critical Kush auto.  jeszcze nigdy nie miałem takiej porażki.... zobaczymy co będzie dalej czy jeszcze coś wyjdzie z ziemi. W razie czego jeszcze w tym tygodniu (może jutro) będę  miał nowe pestki które miały iść na następny ale jeśli nie wyjdzie nic więcej to pójdą teraz tyle że to już nie są automaty bo idą3 sztuki normalny Critical kush od BF i libert haze też od bf. Ewentualnie mogę dać jeszcze na tego indora z automatów 1 Mazara i kolejne 2 Critical kush Auto bo też będę miał

ile polecacie donic dawać w takim razie na taki metraż? Mieszać automaty ze zwykłymi w jednym boxie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Poczekaj jeszcze jak nic nie spartoliłeś to wyjdą .A auto możesz trzymać tylko w fazie wegetacji z automatami teoretycznie :) Jeżeli będziesz trzymał je razem zrób dłuższy weg sezonówek wtedy auto w miarę dojdą po przełączeniu foto 12 /12  odbije sie trochę na plonie auto ale dojdą spokojnie lub zrób 2 boxy sezon i auto

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kolejnego boxa już nie zrobię bo nie mam gdzie chyba że wyjebię telewizor naśmieci albo na suficie go powieszę.... mam już 3 boxy w 50m2 mieszkaniu więc ciasno już. większe i lepsze boxy będą dopiero jak się w przyszłym roku przeprowadzę.... zrobię chyba miesięczny weg i przełączę na 12/12 jeśli nie wyjdą kolejne

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+