Skocz do zawartości
thc-thc

grower

NO NAME - Będzie coś z tego ?


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kolo 15 zl hehe npk 20+20+20 to juz lepsza ta moja woda z bananow :)  pierwszy raz dopiero dostala zobaczymy co sie stanie ...przyszly rok bedzie inaczej juz to tylko tak dla zabawy a noz cos wyjdzie do palonka..pogoda zajebista ale podloze zjebane ;) no i pestka jest ch wie skad tyle ze z dobrego palenia ale nie oznacza ze wyrosnie to samo..mieli jeszcze plankton k wiec tez ch**a nie chcialem inwestowac tak jak pisales bo nie ma sensu...

Edytowane przez dobrybuch
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie ma się co cudów spodziewać, potraktuj to jako cenne doświadczenie a jeśli cokolwiek wyjdzie z niej to jako bonus. Nie wiadomo co to jest, możliwe że później albo dłużej kwitnąca odmianka. Bym to przesadził gdzieś na polankę chociaż, korzenie dostaną po d. ale może trochę rozwinęłaby skrzydła. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, Rother napisał:

Nie ma się co cudów spodziewać, potraktuj to jako cenne doświadczenie a jeśli cokolwiek wyjdzie z niej to jako bonus. Nie wiadomo co to jest, możliwe że później albo dłużej kwitnąca odmianka. Bym to przesadził gdzieś na polankę chociaż, korzenie dostaną po d. ale może trochę rozwinęłaby skrzydła. Powodzenia!

dzięki kolego niestety polanka u mnie to grubszy temat nie na ten rok na pewno...to jest zabawa i zbieranie doswiadczenia..Wlasnie ze nie wiadomo co to jest dlatego tak mnie ciekawi zeby sobie chociaz troche doszla ;) jest przesadzona w inne miejsce troche ma lepiej niz na poczatku zobaczymy mzoe chociaz ciut odbije :) a grow niech sobie jest bede go prowadzil do konca 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+