Skocz do zawartości
thc-thc

grower

NO NAME - Będzie coś z tego ?


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

20 minut temu, Dobry Człowiek napisał:

Następnym razem sadz tak by słonko było od wschodu do zachodu  :) powodzona i słonka choć to mało realne w tych drzewach  no i farta :)

Albo puki czas przesadź to w inne miejsce gdzie będzie miała dużo słonka

myślisz jeszcze można przesadzić ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No pewnie bez problemu wykop to delikatnie w kwadrat wyciągnij do jakiegoś worka tak by bryły korzeniowej nie uszkodzić i znajdź gdzieś niedaleko doświetloną miejscówkę bo tu to nic nie będzie z tego a jak będzie to tyle co nic działaj kolego :) 

Znajdź miejsce gdzie pokrzywy rosną i tam sadz tam jest dobra gleba i najlepiej czarnoziem torf itd a jeszcze lepiej jak by miała źródło wody niedaleko

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 minuty temu, Dobry Człowiek napisał:

No pewnie bez problemu wykop to delikatnie w kwadrat wyciągnij do jakiegoś worka tak by bryły korzeniowej nie uszkodzić i znajdz gdzieś niedaleko doświetloną miejscówkę bo tu to nic nie będzie z tego a jak będzie to tyle co nic działaj kolego :) 

skoro ma byc lipa to jutro zadzialam i sprobuje tak jak mowisz bo bez sensu zeby rosla dla samego grow loga a nic z niej nie sciagne..jutro dzialamy pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przesadzona kawalek dalej..j

 

est to tez no name i tak na prawde bez przygotowania tak wiec z jednej strony ch** ze nie popale a z drugiej wyje** bo jedynie doswiadczenie zlapie..j

uz wiem ze wybor miejscowki jest kluczowy teraz,a tutaj tak szczerze nie wydawalo mi sie ze jest malo slonca...

otwarta przestrzen i dobrze zakamuflowana miejscowka to jest to 

38 minut temu, Vito napisał:

No i dobrze bo widać że nie widać :) Niby zdrowa ale prawie nic się nie rozrosła przez tyle czasu...

nikt nic nie sugerowal to zostawilem ja tak jak byla..nie sadzilem,ze to problem miejscowki tylko gleby...Twoim zdaniem co na to wplynelo jak teraz na to patrzysz ? ch pestka to raz ...malo slonca...te dwa glowne czynniki czy cos jeszcze ? staram sie wyciagnac wnioski zeby nie popelnic bledu..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

22 minuty temu, Dobry Człowiek napisał:

Plant musi mieć słońce od świtu po zachód tak samo ważny jest księżyc ale to już głębsze zagadnienia Gleba w tym miejscu pewnie jest zakwaszona w jakimś stopniu bo to niby las a jak są tam iglaki to już napewno Ja posadziłeś tak jak ci mówiłem napewno złapie wigoru

kawaleczek dalej nie ma tam zbytnio takich miejscowek zeby bylo bez przypalu.

.jedynie w srodku lasu juz wiem ze lipa bo niby nic nie zje ale co z tego jak wszystko nie tak :/ no nic lecimy dalej nie poddaje sie ..

tak wiem ogolnie teorie znam bardzo dobrze po prostu zawsze out door mi cos spierdoli ciezko miec na wszystko wplyw...

miejscowka zjebana pecha zjebana a idz pan w chu hehe dobrze ze dobrego dyma mam na wieczor ;) Wasze zdrowko i oby cos pyklo z tej panny bo bede zly ;) pozdroo 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 27.07.2018 o 23:08, Dobry Człowiek napisał:

Bez stresu kolego doświadczenie bezcenne jak ma teraz słonko odbije  trzymam kciuki

dzięki nerwy ponoszą ;) dziś mały up byłem bo sahara na dworze i kupiłem na kwitnienie więc dostało witamin.Widać,że potrzebuje bo liście żółkną robią się jakieś odrosty nowe ale to wszystko bardzo wooooolnoooo..za mało słońca miała i psotaram się ją częściej samą wodą podlewać  może coś się odbije bo aż mi jej szkoda jest ..Szybko się zwinąłem bo szerszenie atakowały więc tylko jedna fotka 

 

Image2020.jpg

Image2022.jpg

Edytowane przez dobrybuch
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+