Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Dzień 15

Brak zastrzeżeń dolewam jedynie juica na korzenie ,mam nadzieje ze wytrzymają do kwitnienia ,w zanadrzu jest Cal Mag Extra. Wentylacja puki co OFF.

Mniejsze są młodsze o ~ 8 dni. Karzełek przetrwał :D

Pyt. Czy ciężko będzie zamontować wentylator kanałowy 125mm w otworze 150mm, jakieś sugestie jak go zamontować na suficie boxa ?

Dzięki wszystkim !

15.jpg.16fe2095262bc2b2694777d1c3d106a4.jpg15b.jpg.db1dc76d4c472d1095c32bfcaf3759b8.jpg15c.jpg.6f906ec2f54fb56594d52d93d08fd1c6.jpg

Edytowane przez Smaki
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zdrowo fajnie . Jak zamontujesz wyciągowy to wyciągnij laski na jakąś godzine, zmień żarówke na hps 250W podłącz wszystko i zobacz jaką sytuacje będziesz miał z temperaturą. Chyba przeoczyliśmy ,że na flo jest naszykowany hps250W przy namiocie o wysokości 100cm. Jak jedziesz bez filtra to jak będzie za gorąco to cooltube może być lepszym rozwiązaniem jak ten odbłyśnik. Jaką temperature masz w pomieszczeniu w czasie świecenia? 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak już zacznie się kwitnienie to rozegnij te skrzydła odbłyśnika. 

16 godzin temu, Smaki napisał:

jakieś sugestie jak go zamontować na suficie boxa ?

razem z namiotem nie dostałeś pasów ? Można nawet na łańcuch. Byle by była pewność że nie spadnie.

16 godzin temu, Smaki napisał:

125mm w otworze 150mm

są przejściówki, w zwykłym markecie budowlanym też powinni mieć, a jak nie to taśma typu "power tape" też da radę ale to ostateczność :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pasjonista Temp na zew boxa nie przekroczy 18 stopni , jadę bez filtra . Aktualnie bez wentylacji z otwartymi otworami jest 22-23 st.

@Vito  Mam pasy ale one są do podwiązywania do rurek , a ten wentyl(~185m3) będzie równolegle z sufitem boxa , każdy otwór ma 2 ściągacze. może ta redukcja zda robotę ze ściągaczami ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem, ja nie mówiłem o sznurkach co są przyszyte do namiotu, chodzi mi o oddzielne pasy, namiot nie miał 4 rurek do podwieszenia pod sufitem ? (dwie na lampę i dwie na filtr z wentylatorem ?) Jakiego producenta masz namiot ? W HomeBox'ach dają aż nadto pasów :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień 25

Temp. 22 Wilg 70%

Wentylacja zamontowana ,pasywny otwarty

2 starsze disle pokazały białe włoski już 3 dni temu , reszta jest mniejsza/młodsza :(, kiedy zmieniać foto i lampę  na HPS ?

Dodam ze mogę ustawić moc lampy na mniejsza ~150

fotki

25c.jpg.2ed191f41e704991e8d8cf776e6fb68c.jpg25b.jpg.2e8a36acd0bd0988953248840ef14619.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+