Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Witam wszystkich, rozpoczynam przygotowania do 2 startu , poprzedni był mega udany niestety musiałem zakończyć z innych przyczyn.
 
Nasiona: 3x Sour Diesel Autoflowering od Autodinafem | 1x Northen Light AF | 1x Royal Cheese AF
Oświetlenie: CFL 125W Grow / HPS 250W Bloom
Fotoperiod: 20/4 Aktualnie
Box: 70x70x100 -> 70cm dla rośliny
Podłoże: BioBizz LightMix
Donice: AirPot 9L + 3x 6L
Nawozy: AN
Wentylacja:  1 Pasywny , wyciąg górny ~200m3 , zatłaczając 120mm komputerowy
Dodatkowe info:
Wilgotność otoczenia 60%
Temperatura 16-18
 
Dzięki !
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jasne że przy lst da rade 90 cm. Sam mam mniej a @Miś jeszcze o połowe mniej. Zamiast tego zestawu od AN bierz Connoiseur A i B z ph perfect formula , zobacz sobie GL Outlaw Amnesia , kolega ponad 30krzaków tym tylko przez całą uprawe podlewa i daje rade, a także o ph sie nie martwi. Dobrze sie zapowiada, będe wpadał.

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 4.07.2018 o 18:41, Pasjonista napisał:

Jasne że przy lst da rade 90 cm. Sam mam mniej a @Miś jeszcze o połowe mniej. Zamiast tego zestawu od AN bierz Connoiseur A i B z ph perfect formula , zobacz sobie GL Outlaw Amnesia , kolega ponad 30krzaków tym tylko przez całą uprawe podlewa i daje rade, a także o ph sie nie martwi. Dobrze sie zapowiada, będe wpadał.

Chodzi o to? nawóz bazowy pH Perfekt® Connoisseur Grow A&B 2x po 500 ml jak ja tego nie zużyje :D , ile się tego leje i kiedy , widziałem temat zatem Bloom jeszcze ;/ .

Co to box-a najprawdopodobniej będzie to 70x70x100.

Edytowane przez Smaki
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

21 godzin temu, Smaki napisał:

Box tez jest dość niski więc może zakupie profesjonalny growbox ~ 70x70x140.

to jest dobra myśl, im większy tym lepiej, widziałem namioty o takiej szerokości (lub zbliżonej) ale z większą wysokością, a im wyższy też lepiej :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 2

Temp: 23/24  Wilgotność: 50%

1. Nawozy czy taki zestaw będzie wystarczający? pH Perfekt® Connoisseur Bloom A&B po 500 ml , Sensi Cal-Mag Xtra 250ml i(może Vodo Juice 250 ml). Załóżmy ze na 3 rośliny ile z tego zejdzie na cała uprawę?  Jaki mają okres ważności takie nawozy po otwarciu .

Fotka

1.jpg.65e5af209d46d674494c3b4083aa62e9.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 8

Od dziś świece 20/4

Temp. 25/17

Podlewane po trochu każdego dnia wodą źródłową trochę deszczówki , starsze(2x Disle) dostały 0.5ml Voodo Juica :D

Najstarsza ma prawie 8 dzień

3.jpg.68448bd4149466ee53f4a445fdbf8b1f.jpg

Tak wygląda reszta + 3 pestka Diesla ma spore problemy z korzeniem przeze mnie ale chyba sobie poradzi .

2.jpg.dcc27296095deee17b4199b1320c82e2.jpg

 

Na koniec porównam korzenia w air-pocie i zwyklej :)

Edytowane przez Smaki
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+