Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zestaw ECO DS150-600W POMOCY!


kosa0305

Recommended Posts

  • Replies 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siemanko Mordy!!

Prawie wszystko gotowe... w sobote bede rozkladal sprzet... musze jeszcze tylko dokonczyc podloge na strychu. Wylozyc plytami OSB. Mam otwor w dachu do ktorego byl podlaczony wentylator z lazienki... wiec idealnie sie nada do dostarczenia swiezego powietrza w razie w... . Na jakie godziny ustawic programator od lampy? Przy fazie kielkowania? Pierwsze 24h w ciemnosci do momemntu wykielkowania... a potem ? I jak powinna wygladac wilgotonosc powietrza. Dzieki za odpowiedz ;d pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Temat przenoszę w odpowiedni dział. 

Godzinę temu, kosa0305 napisał:

wiec idealnie sie nada do dostarczenia swiezego powietrza w razie w

dostarczania ? A nie lepiej zrobić tam wylot ?

Ja bym zrobił tak: świeże powietrze z pomieszczenia wlotami pasywnymi u dołu boxa, a wylot właśnie w otwór w dachu...

Godzinę temu, kosa0305 napisał:

Na jakie godziny ustawic programator od lampy? Przy fazie kielkowania? Pierwsze 24h w ciemnosci do momemntu wykielkowania... a potem ?

 

Zależy czy masz automatyczne czy pełnosezonowe odmiany.

 

Pełnosezonowe:

Okres sadzonki (pierwsze 7 dni) - 24h lub 18/6

Wegetacja (trzymasz ile chcesz, najmniej 2 tygodnie): 18/6 lub 12/1

Kwitnienie: 12/12 lub 11/13 (ze skracaniem)

 

Automatycznie kwitnące:

Okres sadzonki (pierwsze 7 dni): 24h

Wegetacja (aż pojawią się pierwsze oznaki kwitnienia): 20/4

Kwitnienie: 18/6

 

To są fotoperiody z których ja korzystam, są na pewno growerzy którzy inaczej świecą :) 

 

Godzinę temu, kosa0305 napisał:

I jak powinna wygladac wilgotonosc powietrza

sadzonka i wegetacja wilgotność najlepiej 60/80%

kwitnienie 40/50%

 

Skoro pytasz o takie podstawowe sprawy to poświęć parę godzin na forum i czytaj tematy, wiele problemów Ci rozwieje... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko Mordy!!

Prawie wszystko gotowe... w sobote bede rozkladal sprzet... musze jeszcze tylko dokonczyc podloge na strychu. Wylozyc plytami OSB. Mam otwor w dachu do ktorego byl podlaczony wentylator z lazienki... wiec idealnie sie nada do dostarczenia swiezego powietrza w razie w... . Na jakie godziny ustawic programator od lampy? Przy fazie kielkowania? Pierwsze 24h w ciemnosci do momemntu wykielkowania... a potem ? I jak powinna wygladac wilgotonosc powietrza. Dzieki za odpowiedz ;d pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sorry ale tak jestem zabiegany ze czasami nie zauwazam.. 

Nasiona mam takie i nie jesten pewien czy wysylajacy sie nie pierdyknal. Nie chce czegos spieprzyc ... zamawialem te ... ponizej macie link: 

https://nasiona-marihuany.info/indoor/1302-critical-kush.html#/opakowanie-10_nasion

Sam nie wiem co jest grane. Czy to te same ?

Mialybyc royala a sa inne. 

 

15311292135454862638548394841906.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale jakie to sa teraz ? Zebym dobrze sprzet ustawil na pierwsze 7 dni  ;d

 

105_1583.thumb.JPG.35d738704486c1c33d7d9c094ab2a28d.JPG105_1586.thumb.JPG.b61642bee3595793b6c874007e6b7c42.JPG105_1585.thumb.JPG.5df70863359b60ae7ebd572dcb3301f9.JPG105_1584.thumb.JPG.6389ebb5dac6fe74da4f55656a0aa6c7.JPG105_1582.thumb.JPG.5b21fa35e41625fc630a6182f097e90a.JPG

 

 

jakieś uwagi koledzy?

 

9 godzin temu, Vito napisał:

tak, pomylili się albo nie mieli na stanie RQS, Barney's Farm też dobre :)  

Jakie to sa nasionka regular czy auto ? Bo zglupialem i nie wiem jak dzialac 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

26 minut temu, Pomidorek napisał:

nasionka masz hmm normalne feminizowane tz nie auto, jaką masz temperature w boxie?:) ładnie wygląda :)

Jeszcze nie wiem dopiero teraz jade dokonczyc wszystko. Dam znac. A powiedz mi jak ustawilem programator na caly tydzien. 18/6 5:00-23:00 dobre godziny?

I gdy minie caly tydzien on automatycznie sie wlaczy w nasyeonym czy znow musze go ustawiac?

Edytowane przez kosa0305
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+