Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zestaw ECO DS150-600W POMOCY!


kosa0305

Recommended Posts

Siemanko Byki ;) to znowu Ja.

Paczka z growboxem dotarla.. niebawem bede go skladal. Czekam jeszcze na nasionka. Oczywiscie zdam fotorelacje po zlozeniu.

Mam pytanko odnosnie wentylacji...

Bede musial dokupic wentylator wtłoczajacy poniewaz w zestawie nie ma go ;) mam tylko filtr weglowy i wentylator odsysajacy. 

Chce miec kontrole ma temperatura. I teraz pytanie jaki dobrac do tego ? 

https://www.growbox.pl/product-pol-602-Wentylator-PK125-MES-420m3-h.html

I lepiej zeby rura doprowadzajaca zasysala powietrze z zewnatrz budynku czy moze zasysac z pomieszczenia gdzie bede trzymal growbox(strych) dodam ze mieszkam w anglii. 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale na strychu bedzie duszno i powietrze niezbyt swieze. Akutalnie sa upaly pp 30 stopni ale mysle ze zaczne za 2 tygodnie. Dlatego tez pytam bo nie chce nic zepsuc... i czy potrzebuje wentylator mieszajacy?

Znalalazłem taki wtłoczajacy :

https://m.ebay.co.uk/itm/Tubo-4-5-6-100-125-150-mm-In-line-Extractor-Fan-with-Mounting-Bracket-Timer-/112958609228?_mwBanner=1&_rdt=1

chce sie upenic zanim zaczne kolego. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeszcze pytanie mam co z doniczkami ? Dostalem w zestawie 11l one sie przydadza na pozniejszy etap. 

Do fazy pierwszej zaraz po wykielkowaniu. W jakie se wsadzic ? Czytalem o tym i najlepsze byly nie za duze cos ala male kubki po jogurtach. Po jakim czasie przesadzac roslinki i jak przygotwac ziemie? Posiadam plagron light mix. Czytalem ze ziemie trzeba wyplukac w donicach. czy to prawda? Ponadto posiadam bio tabsy. Kiedy zaczac je stosowac? 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wtłaczającego nie potrzebujesz, a jak już to takiej samej mocy jak wyciąg i najlepiej zasysać powietrze świeże z dworu.

45 minut temu, kosa0305 napisał:

Do fazy pierwszej zaraz po wykielkowaniu. W jakie se wsadzic ?

ja sadzonki trzymam w litrowych tydzień/dwa i przesadzam do docelowych, w zależności ile chce trzymać na wegetacji, szybkości rozwoju masy korzeniowej itd.

45 minut temu, kosa0305 napisał:

Czytalem ze ziemie trzeba wyplukac w donicach.

? LOL :) tutaj na forum taka herezja ? Gleby się nie płucze (tak są wyjątki ale Twój przypadek tego nie dotyczy). 

47 minut temu, kosa0305 napisał:

Ponadto posiadam bio tabsy. Kiedy zaczac je stosowac? 

 

Instrukcja po polsku: 

https://www.biotabs.nl/pub/media/wysiwyg/pdfs/consumers-pools-small.pdf

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+