Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Goolden Teacher


mrinferos

Recommended Posts

"rośnie jak na drożdżach" nie wzięło się znikąd :D Zaraz będzie koniec GL'a  :laugh: Może za niedługo też wystartuję z grzybami, o ile dobrzy ludzie mi pomogą, fajna zabawa  :D  Ja się nie znam, ale nie wyglądają jakby były za wcześnie ścięte?

Edytowane przez Miś
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pasjonista dzisiaj znalazłem http://psilosophy.info/kalkulator_dozowania_magicznych_grzybow.html wg tego to ja zjadłem na 5lvl a to za dużo na pierwszy raz, w sumie powinienem celować w 2-3 lvl a to ok 12-22g a ja 60g. Nie wiem nawet kiedy byłem w łóżko gdzie się chyba rzucałem byłem cały spocony i "uwieziony" w pętli coś jak piekło w lucyferze co patrzałem na zegarek była ta sama godzina chociaż tak mi się wydawało. Początek był fajny pierwsza godzina falowanie no takie delikatne halucynacje potem 2h to masakra, aż chyba prosiłem żeby to się skończyło że chce czuć znów że chce być znów w swoim ciele chce je kontrolować etc. i potem jak odchodziło znów były lekko, jak wtedy prosiłem o koniec to tu już wiedziałem ze znów spróbuje ale nie tyle :) 

Reasumując:

Polecam jak najbardziej ale nie w tych ilościach co ja i dobrze by było mieć kogoś zaufanego obok kto się Toba zaopiekuje w przypadku bad tripu.

Lepiej jeść suszone (są nie dobre na surowo możesz mieć efekt ze chcesz wymiotować) 

a tu jak urosły od wczoraj :)

20180704_223523.jpg.298a543017d89040380f4aaa2aca4ee2.jpg20180704_223510.jpg.4d1261fc6ae48c2c934dd14bee20cf30.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Suszone najlepsze Fajnie jest jak zlapie ciebie i kumpla podobna faza wtedy we dwoch robicie takie rozkminy ze glowa mala??? tylko tak jak powiedziales dobrze jest jak mamy osobe trzecia, bo czasem mozna i mieszkanie zdemolowac w poszukiwaniu zielonej latajacej kulki? ?

Edytowane przez Bmkac
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+