Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recenzja uprawy Think Different. Nasiona odmiany automatycznie kwitnącej, łatwe w uprawie i zapewniające zbiory w rozmiarze XL.


Macky

Recommended Posts

W tym tygodniu blog przedstawia recenzję hodowcy ‘Billy Wu’ z uprawy indoor, wykonanej w 20-litrowym wiadrze i w technice DWC, bardzo wydajnej automatycznej odmiany Think Different. Nasiona automatycznie kwitnącej odmiany Think Different były uprawiane, od samego początku pod 20-godzinnym światłem lamp 250W HPS w małym pomieszczeniu do uprawy. Podczas uprawy użyto następujących odżywek: małej ilości CalMag wraz z Grow A+B w okresie wegetacji. Następnie Bloom A+B, Hammerhead i CalMag podczas kwitnienia. Dodatkowo została użyta w pojemniku do uprawy szczepionka mikoryzowa, by zapewnić zdrowy rozwój korzeni. 

 

Think Different

Nasiona odmiany automatycznie kwitnącej Think Different uprawiane pod lampami 250W HPS.

Pomimo małej przestrzeni do uprawy i naświetleniu tylko przy użyciu lamp 250W HPS, Think Different wyrosła na roślinę średniej wielkości, zapewniając spore zbiory lepkich buds. Nasiona odmiany automatycznie kwitnącej Think Different są łatwe w uprawie, Dutch Passion często poleca je początkującym hodowcom marihuany. Jest to odmiana, która naprawdę dostarcza niesamowitych zbiorów dla doświadczonych hodowców, którzy używają mocnych lamp w ich pomieszczeniach do uprawy. Lecz Think Different jest również odmianą, która dostarcza wspaniałych zbiorów również hodowcom, którzy nie dysponują najlepszym sprzętem do uprawy.

Od nasion feminizowanych, automatycznie kwitnących do zbiorów z wysoką zawartością THC.

Billy jest doświadczonym hodowcą Dutch Passion, a Think Different jest jego jedną z ulubionych odmian. Zapewnia silny haj konopi siewnych z przyjemnym dobrym samopoczuciem. Jest świetna do walki z lękami, uspokojenia i odnalezienia radości życia. Lecz pomimo dużych zbiorów, przy uprawie hydroponicznej mogą pojawić się problemy techniczne, które opisuje dokładniej Billy: 

“Ta uprawa była dość specyficzna. Około 1-2 tygodnia uprawy, zostały uszkodzone uszczelki w kamieniu napowietrzającym i spowodowały tworzenie się dużych pęcherzy powietrza, zamiast miłego przepływu małych pęcherzyków, rozprowadzonych równomiernie na całej powierzchni. Spowodowało to, że korzenie Think Different zostały pozbawione tlenu przez kilka tygodni. Co z kolei sprawiło, że Think Different pozostała mała i opóźniona w rozwoju. Po naprawie kamienia napowietrzającego, wzrost powrócił do normy, 2-3 tygodnie później roślina prezentowała się już bardzo dobrze. Początkowo chciałem ją wyrzucić i rozpocząć na nowo uprawę z inną, lecz jej wzrost przekonał mnie do kontynuowania rozpoczętej uprawy!”

“Dlatego też dałem jej szansę i obserwowałem dalszy wzrost Think Different. Pomyślałem "może uda mi się zebrać przynajmniej uncję (28g), więc dobrze jest kontynuować", przygotowałem więc nowy pojemnik do uprawy, myśląc przy okazji, że byłby to dobry eksperyment, sprawdzenie czy roślina dojdzie so siebie. Jak możecie zobaczyć na zdjęciach, był to dobry wybór! Nawet jeśli nie doszła nawet do połowy rozmiaru, do którego byłem przyzwyczajony z innymi roślinami, dała jednak duże zbiory, które naprawdę mnie zdziwiły.”

trichomes

Łatwa uprawa nasion odmiany automatycznie kwitnącej.

Zaletą nasion odmiany automatycznie kwitnącej jest wzrost pod 20-godzinnym światłem. Jeśli więc coś na początku nie pójdzie dobrze, ma się jeszcze mnóstwo czasu na odrobienie zaległości. Przy 20-godzinnym świetle, odmiany automatycznie kwitnące szybko dochodzą do siebie. Nowe liście i gałęzie mogą wyrosnąć w ciągu tygodnia lub dwóch, a hodowcy z silnymi lampami do uprawy zanotują, że Think Different rośnie szczególnie energicznie z mnóstwem bocznych kwiatów. Wskazówką dla hodowców Think Different jest wyposażenie pomieszczenia do uprawy w dodatkowe światło pod koniec uprawy, jeśli to możliwe. Podczas ostatniego miesiąca uprawy, Think Different może wykazać bardzo szybki wzrost buds. Główny kwiat centralny jest przeważnie największy, lecz również boczne kwiaty mogą osiągnąć duże rozmiary, przy odpowiednim świetle.

Think Different

 

Nasiona automatycznie kwitnącej, feminizowanej odmiany Think Different dla zbiorów bogatych w THC.

Think Different jest przeważnie uprawiana pod 20-godzinnym światłem i potrzebuje przeważnie około 75 dni od wysiania do zbiorów. Czasami może potrzebować dodatkowych tygodni kwitnienia, lecz odpłaci się zbiorami w rozmiarze XL, z bogatych w THC buds. Połączenie dużych zbiorów i wysokiej zawartości THC sprawia, że jest to popularna odmiana automatycznie kwitnąca wśród osób wykonujących koncentraty marihuany, takie jak shatter, BHO, olejek z konopi i haszysz. Indoor, Think Different jest łatwa w uprawie. Wystarczy tylko stopiowo zwiększać stężenie sybstancji odżywczych, nie jest ona wybredna. Recenzja uprawy Think Different pokazuje użycie odżywek Tomato Grow, które też zapewniły dobre zbiory. Przeważnie Think Different osiąga około metr wysokości. Kiedy rośnie outdoor, Think Different może potrzebować około 95 dni od wysiania do zbiorów. 

Think Different

Jeśli szukacie automatycznie kwitnącej odmiany, łatwej w uprawie, powinniście wypróbować Think Different, które możecie kupić nasiona online tutaj. Think Different znajduje się od lat w trójce najlepiej sprzedawanych przez Dutch Passion odmian automatycznie kwitnących z wieloma powracającymi do niej hodowcami. Możecie oczekiwać dobrych rozmiarowo zbiorów, wspaniałej jakości palenia i łatwej uprawy. Czego chcieć więcej!

https://www.dutch-passion.com/pl/nowosci-i-rozwoj/Recenzja-uprawy-Think-Different-Nasiona-odmiany-automatycznie-kwitnącej-łatwe-w-uprawie-i-zapewniające-zbiory-w-rozmiarze-XL/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+