Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 60/120W, 2xKush, Haze, Queen, 0,24/0,4mkw


Recommended Posts

O 31.07.2018 o 12:08, Vito napisał:

Masło to piękna sprawa, jak braknie palenia to zawsze można wrzucić ciasteczko czy gorącą czekoladę i jest malinowo :D 

Vito ja to wolałbym odwrotnie !!!! Jakby mi masła zabrakło to troche suszu do vapka ;-). Jak Rysiu , może leda wyżej jak jakieś problemy , wiem że ty nie masz cxb ,ale sam robiłeś to moc jest. ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzisiaj dopoero robie przeprowadzkę do większego boxa i doniczki 5l. I dokładam drugiego leda. Roślinki ogólnie wszystkie zaczęły już kwitnąć. Kushe po 7 dniach od przełączenia a queen po chyba 8. Haze dłużej czekał. Kushe choć od różnych producentów to prawie takie same swoją budową. Haze najwyższy i najsmuklejszy a najszybciej doniczkę osusza. W sobotę haszyk rozpaliłem który ostatnio robiłem. 4 chmury i bomba w minutę. Godzinę mnie trzymało. Upalony jak świnia byłem. Mocny wyszedł, ale strasznie lepki i plastelinowaty. I zajebiście pachnie dym.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O takim patencie z balonikami nie słyszałem. Może raz spróbuję. Najważniejsze, że przesadzanie i przeprowadzka do większego boxa doszły do skutku. Może dzisiaj dam rady foty wstawić. Jest chyba jakiś nidobór, bo niektóre liście mają lekkie odbarwienia. Ale na razie nic z tym nie robię. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Więcej światła dostały to ruszą z kopyta , Rychu tą wysoką trzeba nagiąć, raz że boczne odrosty sie obudzą dwa ,że jak tego nie zrobisz to będzie później łamanie ( nic takiego) ze słabymi bocznymi . Te dolne liście to magnez z tym że ja bym sprawdził Ph gleby , lub coś może dużo nawozów i jakaś blokada ? Działaj ;-)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+