Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 60/120W, 2xKush, Haze, Queen, 0,24/0,4mkw


Recommended Posts

4 minuty temu, Rysiu napisał:

Ph raczej nie. Wtedy wszystkie by tak miały.

3 szt to mają jedzenie raczej nie bo ładne kolory problem był w 2 tyg może w 3 nowe odrosty zdrowe czasem przy przesadzaniu bryła korzeniowa dostaje po dupie i tez takie objawy są ale ty odrazu do docelowych dałeś więc ten problem odpada

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Heja. A no jakoś idzie, tylko czasu brak. Nie mam kiedy ich przesadzić do większego boxa i doniczek. Nie mam czasu latać za ta siatką. Nawet podlać ich nie miałem kiedy i wczoraj jak zajrzałem do boksa to oklapnięte wszystkie. Za to jakoś udało mi się znaleźć czas na zrobienie haszu :) W sobotę go przetestuję. Wyszło 15g z około 100g ziółka. Nie wiem czy to dużo czy mało, ale cieszę się że jest. Haszu z 15 lat nie paliłem, więc w sobotę sobie poużywam :) A z materiału który został po robieniu haszu myślałem żeby masło zrobić. Jest tam jeszcze trochę żywicy która nie chciała odpaść. Albo jeszcze raz to przemrożę i spróbuję jeszcze trochę haszu uzyskać, chociaż wydaje mi się, ze już nic nie odpadnie. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+