Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 60/120W, 2xKush, Haze, Queen, 0,24/0,4mkw


Recommended Posts

Witam po przerwie.

Czas na kolejnego growa.

Poprzedniego jakoś nie uaktualniałem na bieżąco i został skasowany, to może z tym pójdzie lepiej 

Box - 0,24mkw na vega, 0,4mkw na blooma

Światło - 60W na vega, 120W na blooma - ogólnie 2xLED 60W DIY o prostym i sprawdzonym spektrum

Doniczki? Hmmm. W zależności ile pestek wyjdzie. Jeżeli wszystkie 4, to 4x5l. Jeżeli 3, to 3x7,5l. Jeżeli 2, to 2x10l. 

Ziemia Plagron light mix.

Nawozy? Albo AN albo BioBizz.

Jakiś filtr i wentylator do tego wyciągający.

Treningu brak.

Główne bohaterki: Special Queen, Special Kush, Royal Haze, King's Kush

Vega planuje 4 tygodnie pod 60W po 18 godzin, potem do większego boxa pod 120W po 12 godzin

Wkrótce jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z 5 automatów wyciągnąłem ze 115W prawie 180g. A mogłem więcej gdyby nie gówniane advanced seeds. Sprawdzają się, więc je trzymam. Kuszą mnie te COBy cree i citizena i pewnie w końcu jakiś panel złożę na nich, ale jeszcze nie teraz. Te są ok. Liczę, że przy 5l doniczkach, jeżeli wszystkie pestki wyjdą, zbiorę 120g. Czyli 1g/1W. Wynik poniżej będzie małą porażką. Nie mam doświadczenia z fotoperiodami. Zawsze automaty. Ostatni miałem 2x candy kush od taniego, to nie wyszło za wiele pod 60W ledem. Ale innym niż te. Chyba nawet 60g z dwóch nie wyszło. Coś koło 45-48 bardziej. Ale moc miało :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak słabo dosyć. Ale też panel był inny niż te. Na trochę starszych i słabszych diodach czerwonych. No i miał bardziej zróżnicowane spektrum. Ale leciał na 350mA, więc może miał nawet więcej światła niż te, bo te są na 600mA. Chyba wyszło z dwóch krzaczków 45-48g, ale dokładnie nie pamiętam. I doniczki 5 litrowe, więc trochę małe na sezonówkę. Te nasionka są bardziej firmowe więc może lepiej będą rosły. Jeszcze zobaczymy do jakich donic pójdą.

 

A tu taki mały obrazek veg boxa

Ma 0,6x0,4 i 0,8 wysokości, więc w sam raz na kilka roślinek. I można tylko 60W użyć na wegetację zamiast od razu w docelowym pod 120W.

vb1.jpg.431a816b14b20a320b4df8a3635727bc.jpgled.jpg.5bda694fafc2a6d3247fdf6e6fbb48b4.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+