Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com panpestka.pl growbox.pl

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

antek72

Zadbam jak potrafię.. czyli amatorski dziennik Antka

Recommended Posts

Witam wszystkich, na wstępie chciałbym dodać, że jestem totalnie początkujący na forum jak i w tym temacie. Mam nadzieje, że jakoś wraz ze społecznością dam rade i dostanę jakieś dobre efekty!! 😎 

W piątek będę już realizować pierwszy etap planu. 

Nasionka -->  AUTO [x6 (Amnesia XXL, White Widow XXL)   |   5x LSD-25   |   3x 60 Day Grapefruit]

Obecny zrealizowane kroki:
a) nasionka do kieliszków, woda + kilka kropel wody utlenionej 

b) po 24h na talerz z papierem wigotnym

c) po wykiełkowaniu zamierzam wsadzić wszystko do kubeczków z ziemią

d) jak będą miały już odpowiednie wymiary, wysadzić wszystko do spota

Miejsca na spoty mam już wybrane, teraz zastanawiam się nad ziemią. Mieszkam w takim miejscu, gdzie jest dużo terenu, jest wiele miejsc z pokrzywami. Wybrać ziemię z supermarketu z dobrym pH, czy może jednak zainwestować czas i wykopać spod pokrzyw, a przy okazji zrobić z pokrzyw gnojówkę? 

Czekam na rady, wskazówki, informacje. Ten temat zamierzam prowadzić przywiązując większą wagę do dziennika, więc proszę o każdą radę co mogę zrobić, aby poprawić plon :D 

!!! GRAFIKA W SPOILER !!!

1.jpg.fa43de5947063cb45b746e3ae5aa6d82.jpg2.jpg.f0c7430fa44572aa6736a1d94dd3f927.jpg4.jpg.86e295f47da0995befad4b794c1bb1c8.jpg3.jpg.61a0ff7a891ffdfd11fad2f6065d8be7.jpg

Nasionka przykryć mokrą chusteczką z góry, i najlepiej odstawić w ciemne pomieszczenie czy mogę dać przykryte na słońce? 

Ja układam na czymś KLIK i też tym przykrywam... wszystko wilgotne ;) Kiedyś nie przykrywałem i też kiełkowały... :d ważne żeby były w ciemnym i miały wilgoć... ale wydaje mi się że lepiej przykryć ;)

O 21.06.2018 o 16:09, antek72 napisał:

Mieszkam w takim miejscu, gdzie jest dużo terenu, jest wiele miejsc z pokrzywami. Wybrać ziemię z supermarketu z dobrym pH, czy może jednak zainwestować czas i wykopać spod pokrzyw, a przy okazji zrobić z pokrzyw gnojówkę? 

żadnej z supermarketu, to syf... Jeżeli pod pokrzywami jest czarnoziem to taka gleba jest idealna. Wykopując oczyszczaj z korzeni itp. 

Jak nasiono ma już kiełek to możesz śmiało wrzucać do gleby (doniczki sadzonkowej).

Dzisiaj kilka wrzuconych do spota, czarnoziem wilgotny lekko. Jaki stosować nawóz na początek oprócz Biohumusa?
Chce z tej uprawy wycisnąć dużo, także chciałbym dostać wszystkie rady :D

20180701_164654.jpg.e445266fb059cdb15f2200330a80d8d8.jpg20180701_164847.jpg.d11373ac8fa3970b2d88d5f16a1e41b3.jpg20180701_175506.jpg.5967878c3a5e558e7a101f8ff9531535.jpg

Na razie nie lej im żadnych nawozów, malutkie są jeszcze ;) poczekaj aż podrosną... dobrego masz spota? nikt tam nie chodzi? bo taka butelka rzuca się w oczy... niektórzy wariaci potrafią podejść żeby tylko podnieść i zanieść do kosza... taa chyba tylko ja tak robię :puff:

Zastosowałeś coś na ślimaki? I możesz też trochę tej suchej trawy narwać i zrobić kamuflaż na ziemie ;)

Jak wyżej, butelka to nie najlepszy pomysł, chyba że jesteś pewny spota...

17 godzin temu, antek72 napisał:

Jaki stosować nawóz na początek oprócz Biohumusa?

żaden... biohumus to lipa... nawóz na wegetacje dostaniesz w growshopie... W innym temacie podpowiedziałem Ci plagrona to trzymaj się tej marki, ale jako że ostro spóźnione te sadzonki to ja bym w ogóle nie stosował nawozów na wegetacje, bo tylko opóźnią kwitnienie... 

Spot dość pewny, dojście trudne bardzo, codziennie mam pod okiem i widzę czy coś tam się dzieje. Butelka na kilka dni. 
To teraz lecieć sama woda na wegetacji, a jak tylko dostane oznaki kwitnienia to wtedy zastosować.

O 2.07.2018 o 14:46, antek72 napisał:

To teraz lecieć sama woda na wegetacji, a jak tylko dostane oznaki kwitnienia to wtedy zastosować.

dokładnie

Niestety czasem sadzenie małych jest niebiezpieczne, w moim przypadku dorwały je najprawdopodniej dziki, ponieważ zostały dziury zryte na głębokość kilkunastu cm. Wstyd mi, ale niestety miałem wyjazd na wakacje i musiałem wsadzić już małe.

Co ciekawe jedna była wyższa, miała około 25cm, nic jej nie ruszyło, mimo, że było około 3m od tych małych. :C

Przykra sprawa ale outdoor to loteria :) Myśl o indoorze :) Temat przenoszę do archiwum.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+