Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

AK47 AUTO - HPS 100W


Recommended Posts

Cześć, moja pierwsza kruszynka i pierwsza zabawa w ogrodnika. Myślę, że pomożecie wiedzą w chwili trudnych dla mnie i roślinki i przejdziemy przez to razem do końca!  
 
Nasiona: 1x AK 47 AUTO 
Oświetlenie: HPS 100W - Naświetlanie 20/4 
Box:  50x50x140 
Podłoże: BioBizz ziemia Light-Mix 
Donice: 1x 7L
Nawozy: Biobizz Bio-Bloom&BIOBIZZ BIO-GROW  
Wentylacja: Mieszający, wyciąg, pasywny.
Dodatkowe info: Wilgotność 40/65% Temperatura 22/max32
 
 
1. Woda 10h - 1.06.2018
2. Wyciągnięte i do krążka torfowego  - 2.06.2018
3. Włożona do głównej doniczki. Wyskoczyła na powierzchnie. Skorupka  jeszcze nie odpadła.  - 04.06.2018
1 dzień - 5.06.2018 - Skorupka  odpadła.
Pisząc post 14.06.2018 o 22:00 maleńka ma już 10 dni o północy 15.06 będzie miała już 11 dni  
 
Maleńka jest posadzona na środku doniczki prawie idealnie ale jest takie złudzenie troszkę na zdjęciu że nie jest na środku. 
Mam zamiar zmienić żarówki na CFL 85W ELEKTROX FLOWER  2700K będzie to dobre posuniecie? 
Jakie jeszcze dokupić preparaty jakby podczas dorastania wyskoczyły jakieś problemy? Mam urządzenie do mierzenia ph, nawozy (wymienione wyżej) i tyle.
Jak będzie 14 dni zacząć stosować bio grow?
 
Pozdrawiam! 
image.png.2ce2b9d0f4026fe353814f87410a3780.png
image.thumb.png.7db5ab4072ebb0a2d15ebc7347c204f7.png
 
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak masz dostęp do podlewaj deszczówką, jak nie to odstana woda. Z tym że ta żarówka ci się nie zmieści, 37cm ma, chyba że w poprzek jakoś wejdzie ;) , ale lepiej zmontować tam HPS 70W. Te 2 świetlówki to mało, ale puki co będzie, na ten tydzień-dwa. Nie będziesz musiał lać od 14 dnia nic, ma jeszcze dużo w ziemi, na razie daj jej rosnąć :) Biała folia zamiast tego diamonda obniży ci trochę temperaturę w box'ie, a może to być istotne gdy wleci tam HPS, chociaż to się okaże w praniu :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Miś napisał:

Jak masz dostęp do podlewaj deszczówką, jak nie to odstana woda. Z tym że ta żarówka ci się nie zmieści, 37cm ma, chyba że w poprzek jakoś wejdzie ;) , ale lepiej zmontować tam HPS 70W. Te 2 świetlówki to mało, ale puki co będzie, na ten tydzień-dwa. Nie będziesz musiał lać od 14 dnia nic, ma jeszcze dużo w ziemi, na razie daj jej rosnąć :) Biała folia zamiast tego diamonda obniży ci trochę temperaturę w box'ie, a może to być istotne gdy wleci tam HPS, chociaż to się okaże w praniu :) 

Szerokość 35cm pomyliłem się ? Mierzyłem i na ukos bez żadnego problemu wejdzie. Zainwestuje w cls 85 bo najtańsza opcja i mniej ciepła oddaje. W przyszłości mam zamiar sprawić sobie 60x60x140 i wtedy wpadnie hps. Ale pierw trzeba się nauczyć ogrodniczyć pomidorków, więc taki mini box idealny! :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 14.06.2018 o 22:30, marcys napisał:

Mam zamiar zmienić żarówki na CFL 85W ELEKTROX FLOWER  2700K będzie to dobre posuniecie? 

jak już musisz CFL to tak.

O 14.06.2018 o 22:30, marcys napisał:
Jakie jeszcze dokupić preparaty jakby podczas dorastania wyskoczyły jakieś problemy? Mam urządzenie do mierzenia ph, nawozy (wymienione wyżej) i tyle.
Jak będzie 14 dni zacząć stosować bio grow?

nic na razie nie kupuj, odkładaj kasę na namiot uprawowy. 

Co do stosowania nawozów, odpuść sobie nawóz na wegetacje, dlaczego ? Bo gleba biobizza jest spoko a masz jej 7 litrów, zanim masa korzeniowa się rozwinie tak aby pojawiły się jakieś braki w glebie to będzie już czas na kwitnienie :) 

Tak czy siak zapowiada się dobrze, czytaj o metodach treningu bo box malutki, pamiętaj że automat jest bardzo wrażliwy więc w grę wchodzi tylko trening mało stresujący.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cześć, troszkę malutkiej się urosło już ma 16 dni. Zrobiłem lst czy dobrze?

Za tydzień wpadnie do większego boxa bo mało jest obecnie miejsca w boxie.

Będzie GROWBOX HERBGARDEN 50x50x140CM z hps 100w lepsze to niż mini box  :) 

 

 

 

omg.JPG

Edytowane przez Delma
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

23 minuty temu, Dobry Człowiek napisał:

Te ak 47 od kogo masz ? (producent) Higrometr na ścianę boxa daj lepszy odczyt :) w doniczce zrób przy brzegach otwory lepiej będzie  Ci trenować

Te nawozy to łajno może zakup coś lepszego jaka cena taka jakość :D

No i z fartem  do mety pozdro

Od thc-thc.com ?

Będę chciał trochę nawozów zużyć i będę kupował coś lepszego ale to potem :) 

Teraz najważniejszy jest growbox :D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+