Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
thc-thc.com seedstockers.com grasspower.nl
Sign in to follow this  
Delma

AK47 AUTO - HPS 100W

Recommended Posts

O 11.08.2018 o 13:27, Delma napisał:

Mam zamiar ściąć jednego topeczka

Ładna Ciesz się tym widokiem który masz i trzymaj ile trzeba No i nie skopć całej jak Ci posmakuje hehe :D

Ładniutka, ciekawe ile ci z niej wyjdzie... dokładnie nie zjaraj wszystkiego przed końcem... a oj wiem jak to kusi :puff:

Moim zdaniem, niema sensu skubać wcześniej. Zawsze kończy sie tak samo, zerwane wczesnej, niewypłukane, suszone na szybko i …. wielkie gó**o … ani nie smakuje ani nie klepie. Poczekaj do końca, dobrze wysusz i delektuj się tym co najlepsze...Rozumiem ze pokusa jest wielka, ale uwierz, ze jednak warto się wstrzymać.

Ładnie poszła na tym hps-ie, mogłeś ja odrobine przytrenować byłoby lepiej :) Możesz odsłonić trochę topy pozbywając się wiatraków. 

Smacznego 

Cześć, 79 dni - 21.08 - 48 flo. Dzisiaj dostała wodę jutro chce też dać wodę i w środę przelać ją konkretnie i czwartek ścinka czy będzie dobrze?

Potem myślałem, żeby w growboxie suszyć 2/3 dni i do słoika w ciemne miejsce. 

Jak ci sie spieszy to dzisiaj płucz ,tnij w czwartek . A suszenie to  z 5 dni jak bez łodyg będziesz suszył i pokroisz wszystko na pojedyncze topki i firanke do boxa . Wentylator cyrkulacyjny niech czasem na topki nie dmucha. Jak masz w pokoju z 25 stopni to i z 4 dni na styk da rade. 

Trzymaj jeszcze. Do końca sierpnia jak nic. Jak dla mnie połowa września.

Cześć, 82 dzień/ 51flo - Była ścinka i suchego wyszło 40g :) Jest dobre,energetyzujące nie upierdala do fotela :D 

Dziękuje wszystkim za pomoc! Pozdrawiam

*Można zamknąć temat.

IMG_20180824_003525.thumb.jpg.dae44408b221e1b3af0ad3067dd3fc20.jpgIMG_20180824_003555.thumb.jpg.1ac8776e79d78252694cd07fe526b5c9.jpg

Edited by Delma

Bardziej urywałaby nogi gdyby było więcej bursztynów, ale i tak ładna sztuka ;) najważniejsze że zadowolony! Gratulacje