Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AK47 AUTO - HPS 100W


Recommended Posts

6 godzin temu, Pasjonista napisał:

Ten szczycik to sie zaraz nie przypali ?   Pod hpsèm nie widac nic , wrzuc fotke w swietle dziennym - sprawdzimy zdrowie tej "Jedynej"  

Szczyt od hps jest coś około 10/15cm ale nie jest nad tylko obok i wentylator dmucha na odbłyśnik.

 Nie grzeje mocno jak podkładam rękę (nie parzy), więc daje radę nie mogę już wyżej dać bo jest na maxa pod sam wyciąg górny bez filtra. 

IMG_20180726_122000_HHT.jpg

IMG_20180726_121950.jpg

Edytowane przez Delma
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

14 godzin temu, Pasjonista napisał:

Szkoda ,że nie piszesz jak ją karmisz, dawki co i jak. Ona teraz wpierdzielać chce na maxa a na moje oko to głoduje . Napisz co jej na obiadek dajesz , bo automaciki nie lubią postojów, czasu nie oszukasz.

Kolega dobrze pisze masz nawozy których nikomu bym nie polecił to łajno Roślina głodna te liście co już padają padną dokarmiaj i patrz na nowe co się dzieje

Plant ładny działaj i czekamy na nowe foto pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dawałem codziennie 0,5ml na kwitnienie i 0,5 na wzrost z wodą 500ml dziennie raz woda z nawozami raz sama woda.

Ph wody staram się trzymać 5,5/5,7. Nawóz dawałem mniej bo bałem się, że coś zepsuje nieodwracalnie.

Ale w takim razie teraz do końca będzie szła woda z nawozami ale dam większą dawkę  ;) 

Edytowane przez Delma
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 minut temu, Delma napisał:

Dawałem codziennie 0,5ml na kwitnienie i 0,5 na wzrost z wodą 500ml dziennie raz woda z nawozami raz sama woda.

Ph wody staram się trzymać 5,5/5,7. Nawóz dawałem mniej bo bałem się, że coś zepsuje nieodwracalnie.

Ale w takim razie teraz do końca będzie szła woda z nawozami ale dam większą dawkę  ;) 

Dawaj z tabelą zgodnie nasz tam do zestawu top maxa czy tylko grow i bloom ? Jak nie to polecam dokupić kilka specyfików z tej serii

I nie lej tego codziennie tylko raz porządnie sprawdzaj wagę medium i naprzemian z wodą raz micha raz woda pewnie wyjdą 2 podlania w tygodniu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+