Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Lavender, Black Domina, New York City Diesel,Kali Mist [HPS 100W]


Recommended Posts

36 Dzień Flo

Trochę lepiej z kolorami :) Dostały żarcie z popiołem z palmy, najbardziej marudzący dodatkowo trochę melasy. Żarcie podstawowe to teraz bio bloom + algi. Następny up za tydzień, dla zobrazowania różnicy :) Dzięki za dobre słowo, mam nadzieję, że będzie tak ładnie do końca, i nic nie zepsuje :D @Pasjonista to muszę tam wpaść do ciebie podpatrzeć :D 

20180715_110232 (2).jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

43 Dzień Flo

Trochę opitoliłem na dole,ale już na to późnawo :) Dostały dolomitu, temu po prawej na moje oko brakowało Mg, może przez miękką deszczówkę, w każdym razie teraz leję odstaną kranówkę, bo sobie zmontowałem 5L baniak, to ma gdzie się odstać :D 

Może im troszku wolno teraz iść, w pokoju mam 28*, nie chce wiedzieć, ile jest w box'ie :D 

20180722_110110 (2).jpg

20180722_110116 (2).jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Temperatura jako booster chyba nie działa :D Ostatnio doszedłem do wniosku, że to jednak mógł być mangan. Dzisiaj będę podlewał, to dam im jeszcze trochę mączki bazaltowej, i wrzucę up'a :) Liście już wszystkie zostawiam jak są, obrywam tylko te które zrzuca :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+