Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com panpestka.pl growbox.pl

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Owca_

Strasznie wyginająca roślinka

Recommended Posts

Witam roślinka od 6-7 dni w doniczce i strasznie jest cienka łodyga i się strasznie wygina.
I pytanie czy pom32547759_786491094889707_1890783077739790336_n.thumb.jpg.ad0ef84262567b06f72720f4f06b1dab.jpgóc jakimś patyczkiem czy bez obaw mogę pozostawić ?

mi się na początku jeszcze bardziej wyginały aż kładły się na boki od doniczki i nic się nie stało, jak dorzuciłem jeszcze jedną świetlówkę do szafy to zaczęły się prostować z czasem :)

Dbasz o tego plant'a tak jak o tą klawiaturę :laugh: j.w. światło, światło, światło ;) 

50 minut temu, Corleone napisał:

on oświtela chyba pod monitorem laptopa :D

Prawie Ci sie udało. Owca puszcza z netu Słońce z Sahary i ma w domu indoor outdoorowy.

Sori Owca  za angielski humor

1 hour ago, Pasjonista said:

Prawie Ci sie udało. Owca puszcza z netu Słońce z Sahary i ma w domu indoor outdoorowy.

Sori Owca  za angielski humor

patrz no, że wcześniej nie pomyślałem :D ile można lumenów było zaoszczędzić, trzeba uważać z takimi ideami, bo to już duże ilości lumenów są :D żeby bateri tam przypadkiem nie przegrzało, trzeba jeszcze zadbać o dobrą wentylacje :D

Wentylacja jest nawet z turbo jak blant sie tli i buszki ida w strone rośliny i przez moment tylko zasłaniają świecące sie z monitora saharskie słońce

Dzięki za te zabawne odpowiedzi, trochę się dowiedziałem i uśmiałem :)
Koniec żartów ! 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+