Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Big Lights of North AF, AK472 AF


lukasz92

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aj czyli jednak jest coś nie tak. Widzisz, jednak co fachowiec to fachowiec :D Dzięki! :) W najbliższym czasie postaram się ogarnąć, myślę tydzień i wrzucam zdjęcia z postępów. Ogółem dzisiaj patrzyłem i w ciągu 2 dni niemalże podwoiły swoje rozmiary. Aż szkoda, że nie zrobiłem zdjęć :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dobry Człowiek podniosłem lampę trochę i temperatura spadła. Temp. otoczenia poza boxem też jest niższa, więc to też może być opcja. Kupiłem wczoraj mieszak Advanced Star. Zobaczymy czy faktycznie taki dobry i czy lepszy niż zwykły wiatrak za 30 zł z marketu :D

 

 

Edytowane przez lukasz92
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ten z marketu też dobry byle nie hałasował jak nic nie pomoże to  cool tube zapodaj bo na fazę kwitnienia ja polecam obniżyć temperaturę  tak do 25C na wega może być nieco wyższa do 30C  max . Te butelki i szmaty wyjeb z tego boxa bo to i tak nic nie daje może chwilowo :D a robactwo pleśń i inny syfilis ma gdzie mieszkać :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dobry Człowiek done! W tej chwili konopijki wyglądają tak:

IMG_20180606_191010.jpg.31d10e0a6091aac0118590870ff13fe4.jpgIMG_20180606_191030.jpg.a81a4ca93c81a66ffb2260fc1e9a148e.jpgIMG_20180606_191024.jpg.9df15538f9c1897b50d153b49ef21e70.jpgIMG_20180606_191017.jpg.efab40a2dd9ad308afb9c567d354bfa3.jpgIMG_20180606_191020.jpg.b36101c11fd6e4ffcaa516b9e2192ad5.jpg

Wczoraj też lałem pierwszy nawóz. Ok 200 ml biohummusu w 5 l 'bańce' wody i połowę z tego rozlałem na obie roślinki. Niestety nie mam czym sprawdzać EC, więc lałem 'na pałe'. Póki co nic się nie dzieje, PH też się trzyma, czyli powinno być git :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zdecydowanie za dużo gleba jest nawożona starczy im odżywki na jakieś 3 tyg a ty odrazu pełną dawkę zapodałeś tego ścierwa to tylko zaszkodzi a nie pomoże z nawozami zaczynaj od małych dawek zobaczyć musisz jak plant reaguje na ten badziew !!Ph czym sprawdzasz ? I nie lej niczym tylko odstana woda ! masz jakiś PH down ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dobry Człowiek nie nie, dałem 1/3 dawki podanej na butelce. PH sprawdzam takim testerem gdzie wciskasz taki metalowy pret w ziemie i za chwilę wskazówka się przesuwa pokazując PH. Woda u nas jest niechlorowana, bo mamy studnię glebinowa, więc można lać z kranu :)

btw w takiej zwykłej ziemi jest aż tyle odżywki? Gdzieś czytałem, że po 2 tyg już trza nawozic, bo ziemia do pomidorów aż tyle tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 minut temu, lukasz92 napisał:

@Dobry Człowiek nie nie, dałem 1/3 dawki podanej na butelce. PH sprawdzam takim testerem gdzie wciskasz taki metalowy pret w ziemie i za chwilę wskazówka się przesuwa pokazując PH

Ten miernik PH to wyjeb na śmieci albo wsadź w du*e jakiemuś zjebanemu sąsiadowi to totalne dno  !!!

btw w takiej zwykłej ziemi jest aż tyle odżywki?

Tak jest dość dużo !!

Gdzieś czytałem, że po 2 tyg już trza nawozic, bo ziemia do pomidorów aż tyle tego nie ma.

Wszystko w granicach rozsądku ale nie tyle na tak młode planty najlepiej zaczynać lać jak zobaczysz niedobory z tym walkę wygrasz z przenawożeniem gorzej się walczy

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+