Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

10 eneli RQ cree 3590 x 10, 2 x Meanwell 250w


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Większe już 3 raz sama woda A mniejsze już po pierwszym razie także powinno być git. Jedne tydzień A drugie m9zevi ze dwa jeszcze. A co do nawozow to w sumie mam różne. Na początek mam duch master Gold grow A i b Ale ich w sumie prawie nie używam bo wszystko jest w ziemi. Ziemie sam sobie mieszam i na 110l mam zawsze 50l nowej do tego 15l kokosa i reszta że starej A co zostaje to do ogródka pomidory itp. Do tego dosypuje jakieś 300g kości,krwi i ryba w proszku i 300g perlitu. Na korzonki mam plant it root. Na kwitnienie mam dutch pro soil A i b. A dodatki to ich explode i plant it bloom booster. A i jeszcze gh bio bud. Ec na kwitnienie miałem dość male A dawki były w sumie jak przewidziano nawet czasem mogłem dac dużo więcej A w szczególności na kwitnienie. Na ec do 1.8 1800ppm dawki można było podnieść Jeszce o połowę. Ph wychodziło 4.6 także ph up mile widziany bo bez katastrofa się może komuś przytrafić. Warto sprawdzać ph bynajmniej. Także jak najbardziej można je polecić. Ale jest jeszcze dużo innych składników też ważnych. Wiatr temperatury wilgotność miejsce itp. Moim zdaniem trzeba się starać dac im to poprostu co lubią Ale dobrze czasem coś zmienić na chwilę. Temperaturę czasem światło czasem ilość światła tak jak i na zewnątrz by miały byle by miały wystarczającą ilość światła A resztę kontrolować. A z czasem się dojdzie do swojej technologii i swoich wniosków co i jak się sprawdza. A ledy są ok. Można je kontrolować mniej ciepła i mniejsze zużycie prądu co idzie z większa wydajnością. Jedyny minus to cena bo drogie. Można samemu bo jest taniej. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak kilka dni temu tak na szybko i jeszcze jest białych włosków więc jeszcze czas.

A co do nawozow przy końcu fazy kwitnienia to ja ich nie daje powodu takiego co by się pozbyć trochę chemikali co by smak był ok. Bo tak mysle że w przyrodzie roślina ma cały czas wszystkie dostępne im pierwiastki więc te na auta raczej same żołkną że starości bardziej niż z niedoborów jakich kolwiek pierwiastków . A z roślinami w grow boxie dużo ludzi nie daje nawozow już nawet 3 tyg przed końcem co też ciężko ocenić czy faktycznie jest to 3 tyg cze może dwa lub 4. Ja nie daje na 1 tydz jak już większość włosów jest brązowa i roślina powoli traci swój kolor i to widać poprostu że ona już ma end. Ale tym sposobem wydaje mi się że można przedłużyć okres kwitnienia o jakieś 7 dni Ale wydaje mi się że lepiej dochodzą. Jak nam z 50% brązowych włosków i żywica zaczyna się robić biala to daje ripen Ale tylko raz po 6ml na litr później jeszcze ze dwa razy nawóz i później woda tak jakieś 3 tyg przed koncem mniej wiecej. Potrafi poprostu jeszcze wyrwać trochę z rośliny. Wiele osób to nie poleca A wręcz nie cierpi. Mi się wydaje że w małych ilościach pomaga i potrzeba trochę czasu żeby się wchłonął. Tak bynajmniej ja robię ? i jakoś to działa 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+