Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com panpestka.pl growbox.pl
Grzybek35

10 eneli RQ cree 3590 x 10, 2 x Meanwell 250w

Recommended Posts

No i tak wczoraj były żniwa i wyszło mi 1.8kg grubszych topow i 300g popcornu czyli coś ponad 2kg wszystkie. Z popcornu będzie liquid do e fajka A reszta to na suszenie A dalej się zobaczy. 

Czym około 400 gr suchego na namiot , przeliczając na waty prawie 2g/W . Pięknie . Takie pytanie , jako że elektronik z Ciebie - są lepsze ledy na rynku od tych co masz. Zamieniłbyś je już na coś innego ( twoim zdaniem lepszego ) . Pozdro

Siemanko. Hmm co do ledow to chyba bym nie zmienił bo i po co skoro dają radę 🙂 ewentualnie można by je wzbogacić o ir i uv dac im efekt emersona i wypas. A co do nowych to są teraz panele quantum. 3590 póki co jest dalej super. A co do kwiatków to to w sumie suszu myślę że wyjdzie jakieś 500g A ledy miałem na 190w. Ale jak mówiłem te lato trochę dało się we znaki więc mogło być więcej. A i z moim składaniem też mogło by być lepiej 🙂 Ale tak to jest czasem 

Ja tez jestem zdania ze zajebiscie daja rade. Wiec po co zmieniac ja ogolnie zlozylem swoj panel na tych diodach bo podpatrzylem u ciebie jak to wyglada i jakie efekty daje. jest mega moim zdaniem chociaz zawsze wyjdzie cos nowego i lepszego

Tak właśnie A co nowe to i drogie. Gdzie te 3590 są już nie tanie. Także ja już raczej nie zmienię swoich szybko Ale może je ulepsze 🙂 w sumie mam jakieś 40w w zapasie więc można jeszcze coś dodać .

20180819_021644-768x1024.jpg.475f3e81bebd8f201bc642f3182a6af9.jpg20180819_172045-768x1024.jpg.cf9f83e519c3126c390c7dbed087dd0b.jpg20180819_173005-768x1024.jpg.08a48b9dee439c7a4a71f3052b3783bd.jpg

Ło panie pięknie to wygląda, pogratulować... daj znać ile ci suchego wyjdzie i jakiś raporcik z palenia :D

7 godzin temu, Grzybek35 napisał:

Z popcornu będzie liquid do e fajka

masz jakiś sprawdzony sposób? bo też chętnie bym zrobił. jak będziesz miał 500g suchego to na prawdę świetnie jak na 190w gratulacje

Staram się nie przekroczyć 3 tyg. Od pokazania się roślin. Ale czasem różnie to bywa. 

Te 190w to jest razy dwa bo mam dwa namioty 😉

A co do tego e fajka to ostatnio robiłem na 100ml vg dałem jakieś 20g suszu. Płyn wyszedł Ale nie uwala tylko delikatnie to czuć . Co niektórym pasuje bo mówią że można sobie za dnia palić np w pracy itp. Aczkolwiek ja bym chciał nieco mocniejszy. Problem może być taki że suszu nie aktywowalem bo miało się zrobić przy gotowaniu( mam gaśnice gdzie się reguluje temperature)  Ale być może było za krótko. Teraz chce zrobić koło 200ml Ale dam 70g co będzie to się zobaczy. Opcji zrobienia jest kilka. Na vg na alkoholu (musi być food grade i wysoki współczynnik odparowania) Drobi się material dodaje alkoholu i się gotuje (wada tego taka że jest to dość smrodliwy i niebezpieczny sposob) później się oddziela materiał od alkoholu A sam alkochol później poddaje się odparowania i tu właśnie na końcu zostaje to co chcemy. Mamy coś jak by koncentrat 😉 który dajemy już gdzie chcemy. Można nawet pod język jak wszystko jest git 🙂 po chwili powinniscie cos poczuc. Minus jest taki ze  jest to żywica i nawet rozpuszczona dalej jest i potrafi oklejac ten drucik co jest efajku i po czasie się przydała i trzeba zmienić coila . Aaaa i dalej czuć badaniem więc nie jesteście incognito 🙂

Teoretycznie przy aktywowania można się pozbyć terpentenow i nie będzie czuć Ale to sprawa do sprawdzenia dokładnie co i jak ale chyba wyższa temperatura przy aktywowania i trochę dłużej. Ale można dla nie palących zrobić kapsułki z oleju kokosowego tylko kropelki zamiast do efajka do oleju 😉 opcji jest mnóstwo 

Jest jeszcze metoda ekstrakcji przez taki przyrząd laboratoryjny https://pl.wikipedia.org/wiki/Aparat_Soxhleta sposobów jest kilka 

Grzybek ,nie wiem skąd wyżej takie obliczenia mi wyszły 😉 ,ale najlepsze jest to ,że tak jak mówisz 190W na namiot , a namiotów są dwie sztuki po 80-80 czyli 0.64 m2 razy 2 daje powierzchnie 1.28 m2 "napędzaną" 380 W - czyli mając jeden namiot 1m2 moglibyśmy użyć cobów o mocy około 330W . Mając hpsa ludzie na 1m2 używają 600W najlepiej z opcją Super Lumen co daje 660 W . Wniosek Cob cree cxb 3590 pozwala nam zaoszczędzić zużycie prądu o połowe dając jednocześnie fajne pulchne topy. :-) 

Godzinę temu, Początkujący420 napisał:

A jakbyś dodał kief do liqudu?

To też przykleja trochę Ale coś za cos

19 minut temu, Pasjonista napisał:

Grzybek ,nie wiem skąd wyżej takie obliczenia mi wyszły 😉 ,ale najlepsze jest to ,że tak jak mówisz 190W na namiot , a namiotów są dwie sztuki po 80-80 czyli 0.64 m2 razy 2 daje powierzchnie 1.28 m2 "napędzaną" 380 W - czyli mając jeden namiot 1m2 moglibyśmy użyć cobów o mocy około 330W . Mając hpsa ludzie na 1m2 używają 600W najlepiej z opcją Super Lumen co daje 660 W . Wniosek Cob cree cxb 3590 pozwala nam zaoszczędzić zużycie prądu o połowe dając jednocześnie fajne pulchne topy. 🙂

Tak właśnie na cobie jest połowa mocy hps A wynik i tak lepszy A jeżeli ktoś jeszcze wszystko co pracuje jak powinno być to dochodzi do 2g na watt więc warto zainwestować A i żywotność cobow kładzie hpesy. 

Świetnie to wygląda, gratulacje i smacznego. Sam jestem ciekaw wyniku na cob cree u siebie i jak to będzie wyglądało porównując do poprzedniego panelu.

20180822_201809-1024x768.jpg.53b252faad07b54dfde371932310892b.jpg

A tu haze będzie x 10 🙂 już takie . Trochę się zmeczyly Ale już wychodzą na prostą :) naznazwy nie pamiętam dokładnie Ale coś critical i haze razem także tak.

Fajnie fajnie zakładaj nową fotorelacje będziemy podziwiać :)) dopiero jedne poszły pod nóż a już kolejne takie ładne mmm 

No to Tak suchego będzie gdzieś jakieś 440g z większych topow i z małych koło 70g więc jakieś 510g wszystkiego. A to jeszcze nie jest Max co można wyciągnąć także o 600g możnaspokojnie powalczyc:-) zobaczymy co teraz wyjdzie jeszcze z tydzień i będę chyba już przelaczac na 12h. Ale jeszcze się zobaczy. Tak czy siak ogólnie jestem zadowolony 🙂 

20180826_115930-1024x768.jpg.f163a08012dea1770e505f939e48784b.jpg20180826_115611-768x1024.jpg.d5db00148f9eb80c2e24ff642eed1b9d.jpg

No to Tak małe już trochę podrosly jak widać. Obcielem im czubki co by jeszcze się rozrosły i do tygodnia idą już pod 12h. 

A co do dużych to jak widać po wiadereczku 5l. Do tego jeszcze jest 60g z drobnicy. 

Więc czas już chyba zacząć następnego growloga 😉

Miłej niedzieli.

Mega wyglądają, jeszcze raz gratulacje ;) zakładaj nowy temacik 😉