Skocz do zawartości
thc-thc

grower

10 eneli RQ cree 3590 x 10, 2 x Meanwell 250w


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Namioty to 80x80x180 A doniczki to 10l. Powiem przy okazji że te smart wtyczki czyli te na wifi smigaja spoko. Można nimi sterować z kadkolwiek i zmieniać czas etc. A z kamerka na wifi można podglądać cóż w trawie piszczy. Ja miałem pompke do podlewania kwiatków zamontowana i ustawiłem sobie ja na 350ml na dzień i wszystko smigal jak trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Że tak odbiegne od tematu trochę .... używał ktoś slow cookera / szybkowara do robienia masła z kwiatkami? Mam trochę scinkow z trzech ostatnich upraw i chciałem zrobić trochę masła i kapsułek z kokosowym olejem . Zakupiłem sobie już taki szybkowar https://www.crockpot.co.uk/speciality/multi-cooker/crock-pot-5.6l-digital-slow-and-multi-cooker/CSC024-01.html sugerowalem się szczelnoscią czyli nie będzie zbytnio czuć zioła i i też ma regulację temperatury co się wiąże z dekarboksylacją podczas gotowania . Ma ktoś jakieś dobre przepisy jak zrobić masło? I zdał by się przepis na cocobutter do kapsułek? Znaczy ile suszu na 250g oleju kokosowego co by była moc ? z góry dzięki 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja bym dał na 250 gr. oleju 30-50 gr suszu zmielonego ( widziałem jak koleszka w młynku do kawy fajnie susz sieka ,sam nawet zakupiłem takowy) . Nie wiem jak to z tym szybkowarem jest , kiedyś na yt widziałem Amerykanke co tak gotowała i ona to bodajrze 24 h dusiła.  Sam biore folie i w szafie zamykanej na półce wieszam filtr z wentylem , daje garnek i mam kuchenke elektryczną przenośną na jeden gar. Folią zamykam półke u góry dziura na wylot i śmigam.

edit i oczywiście na dole w folii też otwór na wlot

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+