Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL
Pasjonista

Permanentny Jednodonicowy Mini SOG Pasjonisty Part 2

Recommended Posts

@Miś sam jestem ciekawy czy sie ten Blumat sprawdzi bo jak tak to będe musial tylko tak raz na tydzień uzupełniać wode w konewce , do której będa dochodzic wężyki z pojedynczych Blumatów.

@Dzik  to juz moja druga edycja Permanentnego mini Soga. Rok temu ( w zakończonych Led  można zobaczyć

" Led 90 | Herijuana"  była pierwsza edycja) miałem najszybciej od posadzenia do harvestu 52 dni Black Hole od Elite Seeds. Dlatego zostaje przy tym stylu uprawy, mega sprawnie to idzie. Pozdro

Dzień uprawy  23

Dzień flo 18Honeyview_IMG_2134.jpg.ca5e361756a983da0693bc00e448951c.jpg

Honeyview_IMG_2135.jpg.d6b507a178368762d18a3566d92f8a7a.jpg

Honeyview_IMG_2133.jpg.7d1ad6b3d99098f026e29a81d38575ff.jpg

Laski porosły że musiałem wetylatorek mieszający wyłączyć i tak z 4 dni sie duszą. Dzisiaj ścinka dr.Who także laski wkońcu wylądują pod cob cree. Blumat już w pogotowiu

Znam ten ból, kiedyś miałem grill na mieszaczu komputerowym, przydatna rzecz :D  Nad tym po lewej powiesić mieszacza nie można?, sporo tam miejsca :) 

@Miś po lewej dałoby rade , ale musiałbym pokombinowac , a sie nie chce ? 

Szafe przebuduje i dam tak Rura - Wentyl - Rura akustyczna - Filtr i w ten sposób wywale filtr na zewnatrz. Nie wiem czy da tak  rade,ale przetestuje. Chce już pozostać tylko w tej szafce i z sogiem co miesiac harvest. Pozdro

I w tymczasowym domku , ale juz z cob cree. Jedna Sugar Black Rose , ktora miala najwiecej swiatla zajebiscie sie prezentuje, jest najlepsza z calego miotu . Niestety przez ta duchote , oberwalem z 4 liscie z szara plesnia. Mam nadzieje , ze sie nic dalej nie pokarze.

Honeyview_IMG_2136.jpg.b9d0981ac931342f4e2df97f3a9b08da.jpg

Honeyview_IMG_2137.jpg.cb55f89222ec770233c44859dc40c7ae.jpg

Dzień uprawy  42

Dzien kwitnienia 37

Oprysk z oleju Neem pomogl na maczniaka i bialy nalotz nie pojawia sie na lisciach , za to ziemiorki lataja jak szalone . Patent z kurkuma , plynem do nyczyn i octem sprawdza sie jak na zdjeciach , to tylko z jednego dnia.  Caly projekt lezy w gruzach bo nie chce dokladac nowych roslin do tego samego boxa , takze pojade z tym do konca i cos nowego zaczne. Podlewane sama woda.  Pozdro

Honeyview_IMG_2145.jpg.959bebcd10c5ac92179e6f15311a6450.jpg

Honeyview_IMG_2147.jpg.9c2777a36d6da0e4ec88240c9290bedd.jpg

ziemiorki krzywdy nie wyrzadzaja, dopoki nie maja zbyt sucho, problem tylko w tym ze jak wszystkie inne muszki strasznie wkurwiaja :D a roslinki kozackie:excellent:

Ale nawalone tych muszek .., też miałem z tym problem jak pewnie wiesz. Teraz box uszczelniony matą węglową, do tego wszystko czyściłem i dałem parę dni spokoju przed posadzeniem nowych, i do tej pory nic nie lata.

@Gucio tak jak mówisz , wkurwiają do tego stopnia ,że jak otworze boxa to widze szarańcze i ostatnio nawet pomagał mi odkurzacz 

@Miś a ja sie zakręciłem i reką trąciłem siatke z dziury i w ten sposób zaprosiłem ziemiórki do boxa 

żółte lepy / pułapki, ja tak żyje z nimi już 1,5 roku :D 

Wytnij wszystko u dołu co nie ma szans na plon (popcorny, małe łodygi itp.), zwiększy to przepływ powietrza u dołu i rośliny skierują auksyny w główne topy.

Dzień uprawy  49

Dzien kwitnienia 44

I muchy i maczniak i jakos leci, dwa , trzy tygodnie i scinka. Dostaly  boostery od Hesi i Aptusa , glodne sie robia. Najtwardsze topy ma Sugar black Rose - kamienie.

Honeyview_IMG_2150.jpg.1bd5e817a63d23aafbc6b92c909ee05f.jpgHoneyview_IMG_2153.jpg.2fb6349f30e182acc70a82734266642c.jpg

O 16.06.2018 o 04:46, Vito napisał:

żółte lepy / pułapki, ja tak żyje z nimi już 1,5 roku :D 

Wytnij wszystko u dołu co nie ma szans na plon (popcorny, małe łodygi itp.), zwiększy to przepływ powietrza u dołu i rośliny skierują auksyny w główne topy.

Don Vito, w ktorym etapie rozwoju rosliny jest najrozsadniej powycinac dolne partie ktore nie maja szansy na plon? Robic to stopniowo jeszcze w trakcie vega, czy za jednym razem w ciagu flo? A moze jeszcze inaczej?

20 godzin temu, Pasjonista napisał:

Dzień uprawy  49

Dzien kwitnienia 44

I muchy i maczniak i jakos leci, dwa , trzy tygodnie i scinka. Dostaly  boostery od Hesi i Aptusa , glodne sie robia. Najtwardsze topy ma Sugar black Rose - kamienie.

Honeyview_IMG_2150.jpg.1bd5e817a63d23aafbc6b92c909ee05f.jpgHoneyview_IMG_2153.jpg.2fb6349f30e182acc70a82734266642c.jpg

49 dzien zycia roslin i 44 flo? 😮

To one w 5 dniu zycia zaczely Ci kwitnac? xD 

Pozdrawiam i trzymam kciuki 

Posted (edited)

@mariola klony tak mają ,że zakwitają bez względu na wielkość :-)

Edited by Pasjonista

15 godzin temu, Pasjonista napisał:

@mariola klony tak mają ,że zakwitają bez względu na wielkość 🙂

ok dziekuje za info!

2 tygodnie minimum :) 

Posted (edited)
O 23.06.2018 o 12:44, Vito napisał:

2 tygodnie minimum :) 

Dzień uprawy  60

Dzien kwitnienia 55

Dzisiaj scinka. Posypalo sie troche tego bialego kurzu na lisciach (maczniak) wiec odpuszcze sobie kolejny 9 tydzien na flo.Somango najlepiej nadaje sie na soga , ale w pojedynczych donicach. Jedna sztuka fajnie spuchla. Dzieki wszystkim za udzial .

Honeyview_IMG_2189.jpg.db4b6f0c5debdb17f9466693d49cf995.jpg

Honeyview_IMG_2180.jpg.159d0a7568ecc81fe5a9db9576069053.jpg

Honeyview_IMG_2181.jpg.3396c06502bd7e0db27a802bfe413718.jpg

Edited by Pasjonista

Słusznie :) Smacznego :) Przenoszę do zakończonych, czekamy na podsumowanie ?

Pewnie, lepiej zebrać mniej a zebrać :) Podzielisz się wynikami? Gratulacje :puff: 60 dni od "startu" szybko ;)

@Pomidorek Wynik słaby max 30. Ale popróbowałem właśnie, przeschnięty popcorn z  Somango i moc niesamowita, psychoodeliczna :-)