Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

3x Gorilla , 3x Skunk XL COB 400W , Kokos , BIO , szybka


Recommended Posts

Zaraz , zaraz -  czyli ten nawóz co zmieszałeś z kokosem nie dostarcza już na początku wystarczająco żarcia. Czy np. jest gdzieś napisane ,że trzeba przygotować wszystko przed posadzeniem roślin , np. przelać kokos wodą by rozpuścić nawóz czy coś takiego? Czy ten nawóz jest do kokosu i do ziemi , a może tylko do ziemii ?

Stawiam ,że zakwitną za 17 dni od dzisiaj. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, Pasjonista napisał:

Zaraz , zaraz -  czyli ten nawóz co zmieszałeś z kokosem nie dostarcza już na początku wystarczająco żarcia. Czy np. jest gdzieś napisane ,że trzeba przygotować wszystko przed posadzeniem roślin , np. przelać kokos wodą by rozpuścić nawóz czy coś takiego? Czy ten nawóz jest do kokosu i do ziemi , a może tylko do ziemii ?

Stawiam ,że zakwitną za 17 dni od dzisiaj. Pozdro

Tak mi sie wydaje. Moze to wina innych czynnikow. Nawoz do ziemi i do kokosa. Mieszasz 3 gramy na litr medium. To ma dzialac przez 8 tygodni. Jesli weg miesiac to polowe. Ja zaczalem od tygodniowej dawki , sypnalem ok grama na kazda z donic. To ta Gorilla najmniejsza i najslabsza cos blada. NPK w tym nawozie 7-2-4

Nawoz na kwitnienie sypiesz dopiero , jak plec pokaza. Dajesz go na wierzch poprostu (top dressing). Tez jest jedno dawkowanie na 8 tygodni. Po tym czasie dosypujesz. Chce zakonczyc caly cykl , zebym mogl porownac z Gold Label. Zarowno smak jak i wydajnosc. 

Mam nadzieje ze wczesniej bo naprawde mi sie spieszy. Dziekuwa. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Regulowalem go kilka dni bo zawsze w kokosie bedzie sie i tak przelewac jak zrobimy wedlug instrukcji. To wlasnie zauwazylem. Dlatego wtedy zalalem osuszacz. Teraz zagladam raz na kilka dni , wody maja pol zbiornika a co zagladam to podloga sucha a kokos ciagle wilgotny. Temperatury mamy teraz kosmiczne. W srodku stabilne 28-30. Dodaje CO2 , mieszajacy chodzi i extra 125m3 komputerowy wpycha. Went 280m3 podlaczony , ale z racji rur , filtra i tlumika ma moze moc 130-150. Zobaczymy czy sie sprawdzi to co mowiles ze bedzie 17 dni indukcji :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+