Skocz do zawartości
thc-thc

grower

3x Gorilla , 3x Skunk XL COB 400W , Kokos , BIO , szybka


Recommended Posts

Dokładnie Gold Label robi robote , z tym ze to mineralki i trzeba dobrze pod koniec sie starac by palenie nie "gryzło" w gardło , a mialeś od nich ten booster butguano.  Zestaw masz interesujacy, a jak planujesz 3 tyg. weg i flo ? I jak wylewasz wode z run out z tej tacy?  Do kokosu 6 litrowe  donice są optymalne , ale na tych 3.6 litra tez da rade . Używałeś tego zestawu wcześniej , czy testujesz pierwszy raz ?

A ziemia od Gold Label najlepsza !!!

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

53 minuty temu, Pasjonista napisał:

Dokładnie Gold Label robi robote , z tym ze to mineralki i trzeba dobrze pod koniec sie starac by palenie nie "gryzło" w gardło , a mialeś od nich ten booster butguano.  Zestaw masz interesujacy, a jak planujesz 3 tyg. weg i flo ? I jak wylewasz wode z run out z tej tacy?  Do kokosu 6 litrowe  donice są optymalne , ale na tych 3.6 litra tez da rade . Używałeś tego zestawu wcześniej , czy testujesz pierwszy raz ?

A ziemia od Gold Label najlepsza !!!

Powiem ci , ze przy pierwszej uprawie nie plukalem dokladnie , a i tak Gorilla wlepiala w lozko i nie gryzla. Boostera nie mialem. Tylko caly zestaw GL do kokosa i nawadnianie kropelkowe. Do nich mialem 10L airpoty. 

Te donice zakupilem do pozniejszych upraw z klonow. Jako ze teraz sucho , to chce jak najszybciej. Weg max tydzien , pozniej przelaczam. Nawoz wymieszany z kokosem. Jedna aplikacja na 8 tygodni. Jesli bede podlewal woda z tym samym PH to nie musze przelewac tak mi sie zdaje. W koncu lejesz czysta wode. Nawoz sam sie powoli uwalnia i sole sie nie gromadza. Jedynie raz na dwa tygodnie podlewasz Enhacerem. Do wyciagania wody mam taka wielka strzykawke 100ML w razie potrzeby :) 

Edytowane przez kampan
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To mi sie  podoba, łatwizna do kokosu. Ciekawy nawóz , zobaczymy jak pójdzie, napewno bede obserwowal . Ale uważam , że jeszcze łatwiej byś mial z Advanced Nutrients Connoisseur z ph perfect formula do kokosu. Lejesz wode wlewasz nawoz i podlewasz. 

Proponuje Ci weg tak 18-20 dni minimum bo jak przełączysz po 8 dniach to spowolnisz rozwój rośliny i moim zdaniem zakwitną i tak jak podrosną. A wtedy wolniej bedą się rozbudowywać i może być tak , że zakwitną po trzech tygodniach +  od przełaczenia .Sam teraz tak mam i tydzien czekam i na drugi sie szykuje - zanim zakwitną

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 minut temu, kampan napisał:

Mam ten komplet. Jeszcze na jedna uprawe starcza w przyszlosci. 

IMG_20171209_213841.jpg.07c2f8915fd05c36c9d7968b33765165.jpg

Ten komplet to ci starczy na 3 lata . Też teraz bede stosował do Soil i mam A+B pk i mg. Do roots używam Aptus Startbooster i ;-)

@kampan z klonow to nie baw sie w takie male pojemniki wes sobie jakis wiekszy pojemnik , pare sztuk dajesz i na flo odrazu. Klony po tygodniu zakwitaja bez wzgledu na wielkosc i to jest predkosc ;-)

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Pasjonista napisał:

Ten komplet to ci starczy na 3 lata . Też teraz bede stosował do Soil i mam A+B pk i mg. Do roots używam Aptus Startbooster i ?

@kampan z klonow to nie baw sie w takie male pojemniki wes sobie jakis wiekszy pojemnik , pare sztuk dajesz i na flo odrazu. Klony po tygodniu zakwitaja bez wzgledu na wielkosc i to jest predkosc ?

Aha czyli moge kilka klonow np w 50 litrowym worku bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+