Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W x2 Outlaw Amnesia


Recommended Posts

Dzień 43 od zasadzenia, 23 dzień kwitnienia Fotoperiot 12/12
Temp. Dzień : 25-27 stopni wilgoć 50-60%
Temp. Noc : 19-23 stopnie wilgoć 70-80%
Nawóz :  pH Perfect Connoisseur  A&B Blom 
Podlewane : poniedziałki z nawozem i czwartki sama woda 1L do 1,2L

 

 

Wszystko jest chyba ok tylko są juz strasznie wysokie i codziennie rosną dziś najwyzsza roslina ma 140cm wiecie jakie wysokie powinny być?

08-Jun 01.05.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 48 od zasadzenia, 28 dzień kwitnienia Fotoperiot 12/12
Temp. Dzień : 25-27 stopni wilgoć 50-60%
Temp. Noc : 19-22 stopnie wilgoć 70-80%
Nawóz :  pH Perfect Connoisseur  A&B Blom 
Podlewane : poniedziałki z nawozem i czwartki sama woda 1L do 1,2L

 

 

Cześć nie było mnie w domu dlatego dopiero teraz więcej zdjęć 

Problem jest rosną dalej :(
 

05 13-Jun 18.18.jpg

07 13-Jun 18.18.jpg

03 13-Jun 18.18.jpg

10 13-Jun 18.21.jpg

13-Jun 18.18.jpg

13-Jun 18.21.jpg

13-Jun 18.24.jpg

13-Jun 18.25.jpg

14 13-Jun 18.25.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Idą jak wściekłe szczyty już mają za gorąco liście się wywijają przy tych blisko lamp :( porób jakiś haczyki z linkami pozaczepiaj za łodygi i naginaj te szczyty w dół zawsze zyskasz kilka cm co jakiś czas znów naciągnij Ostatecznie łamanko zostaje w miejscu łamania jak do tego dojdzie pościskaj łodygę palcami póżniej poskręcaj delikatnie w prawo i w lewo unikniesz pęknięcia no i przed podlaniem :)

Piękne zdrowe Planty aby do mety

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam będę myślałem na spokojnie z tymi haczykami żeby je ściągnąć niżej na dzień dzisiejszy podniosłem maksymalnie lampy do góry i poprzestawiałem najwyższe rosliny dalej od światła, bo już się paliły liście 
Zrobiłem jeszcze kilka zdjęć, bo dziś podczas podlewania w sumie zauważyłem kilka rzeczy :
- kilka roślin ma nowe listki takie ewidentnie żółte widać na foto
- w wielu roślinach stoi woda w podstawce tak jak by nie piły tej wody (dziś już podlałem tylko te, które miały sucho w podstawce)
- jak widać na zdjęciach wydaje mi się ze jest mało ziemi w donicach teraz jest pytanie czy ja mogę dosypać tej samej świeżej ziemi?
 

08 14-Jun 22.36.jpg

10 14-Jun 22.36.jpg

12 14-Jun 22.36.jpg

14 14-Jun 22.36.jpg

14-Jun 22.35.jpg

14-Jun 22.36.jpg

16 14-Jun 22.36.jpg

18 14-Jun 22.36.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 15.06.2018 o 01:16, Pasjonista napisał:

Nie pozwalaj by po podlaniu woda stała w podstawkach , musisz ją wylewać !!!

dlaczego ? ja mam tace i wlewam w tace dużo, woda stoi tak parę dni, następne podlanie dopiero aż po roślinach będzie widać że zaczynają "klapnąć".

luckow5418 buszu nie opanowałeś :D ja bym zrobił tak: wyciął wszelkie u dołu popcorny i małe łodygi co widać że nic z nich nie będzie, poprawi się wentylacja i auksyny pójdą w główne topy/łodygi. Następnie dużo krzaków połamał (poczytaj o łamaniu w dziale o trenowaniu), jak mi rośnie za wysoka to bez wachania łamię. 

Tak jak pisali wyżej, cool tube to tragedia, nie dość że obniża efektywność lampy to i odbłyśnik jest żałosny. W pewnym sensie to przez niego masz problem z powyciąganymi roślinami. Ja bym wyjął szkło z cool tubów i już myślał nad odbłyśnikami, nawet tymi najtańszymi za 40zł... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+