Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W x2 Outlaw Amnesia


Recommended Posts

53 minuty temu, Vito napisał:

Elegancko, niektórzy by się wystraszyli ale to dobry zabieg, rośliny po 3 dniach od łamania powoli się wyprostują ale topy będą niżej. Łam drugą stronę :) 

Cytuj

Wywalaj te cooltuby i wstawiaj zwykłe odbłyśniki.

 

Z odpadu możesz powycinać topki i coś tam przykurzyć będzie albo cały przeznacz na masło. Przepis masz na forum w dziale kuchnia :) 

Czy w cooltubach problemem jest tylko odbłyśnik>? Jeśli tak to może bym je przerobił wstawiając normalny odbłyśnik?

 

10 minut temu, Pomidorek napisał:

Wstaw jutro, pojutrze jakiegoś upka jak będziesz miał chwilkę... tak żeby pokazać jak zareagowały ^^ a co będziesz robił z "odpadami"?:d

Będę dodawać regularnie zdjęcia jak sytuacja.
A co do odpadów to jeszcze nie wiem musze dobrze poszukać jak z tym masłem bo jeszcze nigdy nie robiłem.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra wymieniłem lampy przed chwilą temp. na razie jest 30,5 stopnia przy temp. Na zewnątrz 20stopni, zacząłem się martwic, ale teraz tak myślę ze w nocy nie będzie nigdy więcej jak 20stopni wiec powinno być ok, musiałem podwiesić dwie rośliny, bo opadały na dół chyba za ciężkie reszta ok.

04 24-Jun 14.30.jpg

06 24-Jun 14.30.jpg

08 24-Jun 14.30.jpg

10 24-Jun 14.30.jpg

12 24-Jun 14.30.jpg

14 24-Jun 14.30.jpg

16 24-Jun 14.30.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+