Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com panpestka.pl growbox.pl

Recommended Posts

Dopiero teraz mój przepalony mózg załapał, że można było dać pochłaniacz wilgoci zwyczajnie i by nie było problemów. 40-50% to nadal zbyt duża, zwłaszcza na ten etap.

Ogarnę na spokojnie czy ja mam włączyć jakieś wiatraki czy tylko wy ciąg raz na jakiś czas ustawić 

?

146360E0-FB42-4B88-AD5C-436000F30AA9.jpeg

99FE8416-28F7-4064-B765-AAEFB793C2BD.jpeg

Te małe listki przy topowe muszę odrazu po odrywać ?

Te małe listki przy topowe muszę odrazu po odrywać 

image.jpg

4 godziny temu, Rother napisał:

Dopiero teraz mój przepalony mózg załapał, że można było dać pochłaniacz wilgoci zwyczajnie i by nie było problemów. 40-50% to nadal zbyt duża, zwłaszcza na ten etap.

Ja mam pochłaniacz 

image.jpg

Wyciąg włącz na pewno, a wiatrak nie wiem... ale chyba nie zaszkodzi ;)

Wszystko skończone 😁 dałem dwa wiatraki małe dmuchają od spodu po jednym na warstwę do tego chodzi osuszacz i wyciąg na programatorze co godzinę na 15-20 min  

za dwie godziny wstaje 😫

152F2AE2-513E-431B-9B9E-F47C27498E85.jpeg

6DAE9C5F-2185-4AA9-8ACA-6AB12B325841.jpeg

A7B360F3-F371-4F1C-A32F-85E359B6E55B.jpeg

98F7B366-891A-4882-A6B5-AB119F8422FE.jpeg

EBAA9614-DFFF-4FD9-9E07-8EB961A2C56D.jpeg

Mysle ze to plecha szkoda bo niezle topy

O 30.07.2018 o 10:21, Pomidorek napisał:

. 🙂

Sorki za drugi post cos mi s ie pi*****i w fonie. Zacnie dosc ci tego wyszlo

Posted (edited)

Ważone przed chwilą wszystko = 1,959

Temp. Dziś była 28 stopni wilgoć 52/54%

Edited by luckow5418

O 31.07.2018 o 19:26, luckow5418 napisał:

Te małe listki przy topowe muszę odrazu po odrywać ?

ja różnie, jak dla siebie to zostawiam na topie, nie palę tytoniu więc od razu wzbogacenie jest w blancie, a jak zależy mi na wysokiej jakości to wycinam aż za dokładnie :D 

Ogólnie ładnie, gratuluję i smacznego życzę :) 

Dziś odpaliłem filtr na stałe tylko ze małe obroty bo trochę było czuć czy to jest problem ze chodzi cały czas z wiatrakami ?

Uważaj bo możesz przesuszyć, straci na wadze

na programatorze ustaw kilka w ciągu doby on/off na 10 minut dla samego wyciągu jak zejdziesz poniżej 45%, jak będzie spadać dalej to zmniejszasz ilość wyciągów, przy 30% bym włączał wyciąg tylko na chwilę by pozbyć się zapachu raz góra 2 w ciągu doby. 

OK   A powiedz mi jeszcze czym się mam kierować żeby stwierdzić że już jest wystarczająco Suche 

łodyżka będzie się łamać a nie zginać, najważniejszy test to zmielenie w młynku (grinder'ze) i skręcenie blanta, jak się dobrze pali to można wsadzać do słoików, wtedy rozpoczynasz curring, poczytaj o nim.

ja bym wyłączył po pierwszych 24h, w zależności jaka wilgotność by się utrzymywała, najwyżej włączały by się razem z wyciągiem na chwilę.

Cześć o dziwo suszenie było u mnie tylko 4 dni i zaczął się curring w monecie przełożenia do słoików waga była 950g dziś 5 dzień curringu otwieram raz dziennie na 5 min do niedzieli na pewno się będzie słoikować może dłużej

Dodam że podczas suszenia zero problemów z plechą :)

210216081_08-Aug22_04.thumb.jpg.561e73eb6393291c8a410bd2a74119c2.jpg

03 08-Aug 22.04.jpg

06 08-Aug 22.05.jpg

Posted (edited)

Ładnie wszystko na małe topki pociachałeś także 4 dni suszenia stykło. Kolego fajny wynik!!! Ale na godzine słoiki otwieraj nie na 5 minut!!!!  Wywal teraz wszystko z tych słoików na 15 minut i włóż do słoików i codziennie po godzinie otwieraj licz dzisiaj 1 dzień curringu

edit nie ubijałeś suszu do słoików, luz muszą mieć 1/4 słoika czyli góra pusta

Edited by Pasjonista

hehe nie znalazłem nigdzie na jak długo mam otwierać  :(

ok zaraz wywalam na 15min i od jutra na godzinę dziennie otwieram :)

a i ogólnie dziękuję bardzo za pomoc/poprowadzenie całej uprawy tobie @Pasjonista i @Vito

Planujesz już coś nowego. Jakieś przygotowania. Może przygotuj pierw coś z naszymi radami i wtedy wystartujemy "razem" i porównamy drugi do pierwszego 😉

Chciałbym bardzo już cos od razu, ale nie mogę, ponieważ mam taki problem:

Podczas ostatniej uprawy dostałem pismo o zmianie licznika na nowy, który będzie sam wysyłał stan i nie mógłbym cofać go więcej, więc widzieliby moje zużycie po zmianie licznika, które by było znacznie wyższe niż przez zeszłe lata.

Dowiedziałem się ze do 2020 roku wymiana licznika nie jest wymuszona, problem w tym, że wynajmuje teraz dom od takiej instytucji i nie wiedziałem jak oni zareagują na moja odmowe o zmianie licznika, wiec zadzwoniłem do tych od liczników i powiedziałem ze jadę na wakacje żeby móc skończyć spokojnie uprawę. Mieli do mnie oddzwonić po niby wakacjach, ale nie oddzwaniają, po prostu chcę sprawdzić, jaka będzie reakcja po mojej odmowie, dlatego na ten czas nie chciałem mieć nic w domu. Jestem na razie w kropce muszę poczekać.

Jak już będę chciał coś robić to oczywiście zapytam o rady.

Spokojnie wymieniaj licznik Poskładamy ledy Cree lub inne i zamiast 1200 bedzie 500W  

Elegancko to wygląda :) Jak wyżej, czas na ledy, sam też już poważnie myślę o cree...