Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150 passion #1, strong berry, maroc, gold mery, punk devil auto


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@fazawzrostu Ja takiej ziemi szukałem. To raczej podłoże niż ziemia.

Podoba mi się np. to:

Cytuj

Specjalna technologia oraz wybór wysokiej jakości surowców umożliwiają  zmniejszenie wagi tego podłoża o około 50% w odniesieniu do klasycznych podłoży COMPO

• Super absorber Aqua Depot magazynuje wodę
• Zapewnia do 12 tygodni nawożenia
• Posiada luźną i przewiewną strukturę dzięki zawartości perlitu

 

  • Nie muszę podlewać co drugi dzień!
  • Jest bardzo lekka co jest dla mnie dużą zaletą (tlen dla korzeni!).

Na chwilę obecna rośliny rosną naprawdę bardzo ładnie. Zobaczymy jak się to zachowa do końca grow.

Ziemią jest raczej ta mieszanka do ziół:

Cytuj

Specjalistyczne podłoże do wysiewu i przesadzania ziół. Produkowane z najwyższej jakości torfu wysokiego i przejściowego z dodatkiem perlitu.

 

@Pasjonista nic z tych rzeczy. Już dawno z tym odpuściłem z tymi sprawami. Zwierzętom też się należy! ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Miałem kiedyś to compo sanna na balko i to drógie do ziół. W compo w ch.. robactwa. Całe korzenie obżarły. A to do ziół mokre jak cholera i zbite. Zero perlitu. Taka jakaś czarna dziwna zbrylająca się masa. Nie byłem zadowolony. Ale widzę, że u ciebie dobrze rośnie. 

Z compo polecam do palm i roślin zielonych. Dwa razy mialem i super ziemia. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@RysiuPodłoże do ziół u mnie miało odpowiednią wilgotność i bez problemu rozpada się kiedy lekko naciskasz palcami. Podłoża suche to podłoża jałowe biologicznie.

Użyłem je w doniczkach startowych oraz jako dodatek do mieszanki.

 

Jesteś pewien że jajca były w compo? Ziemiórki?

Ja compo miałem wcześniej do roślin zielonych oraz do roślin kwitnących.

 

 

U mnie robactwa nie zaobserwowałem. Ryzyko spore bo róże mam blisko. W razie "W" są już na to patenty. Dzięki za sugestie będę baczniej obserwował.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ta. W tym lekkim balkonowym. Zajaramy byłem jak je kupiłem, bo takie fajne lekkie, jak nie ziemia. Bardziej jakby włókna z ziemią i czymś jeszcze. W sam raz do rozrostu korzeni. A potem jak to rozgrzebałem, to pełno malutkich larw w korzeniach i korzenie poobgryzane. Ale jak miałem do roślin zielonych i palm, to było zajefajne. Compo do ziół też było ok. Lepsze od tego do ziół athena. 

Miałem też nawóz z owczej wełny. Skusiło mnie to "BIO". Ale już nie pamiętam jak działał.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+