Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150w | 3x Dance world , 1x Euphoria


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

8 godzin temu, Pasjonista napisał:

pomysl moze nad jakas decha ,ktora dasz wyzej by wiecej miejsca mialy laski.Potencjal maja jak wszystko idzie ok.Szkoda by sie tam w tej dziurze sciskaly.Mnie martwi jedna rzecz jak rozwiazales problem z drzwiami i czy laskom nie przedostaje sie swiatlo do srodka jak maja ciemnie?

po prostu zamykam szafę i jest ciemno :) a świeże powietrze i tak dostają
dziś wieczorem jak zapalę lampkę to pomyślę o tym żeby walnąć tam dechę i rozłożę je szerzej :)

 

Edytowane przez fazawzrostu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

54 minuty temu, Dobry Człowiek napisał:

Ładnie to zaczyna wyglądać :) staraj sie utrzymać szczyty na tej samej wysokości Dużo światła idzie się je**ć oklej to czymś białym zobaczysz róznice nie tylko wizualnie ale i na plonie

Z fartem do mety

Teraz niech juz rosna tylko w gore :) juz nic nie podciagam i nie uwiazuje. Wiem tam wlasnie kawaleczek zostal nie obklejony bo mi braklo folii, dzis naprawie :) Mysle czy by przy nastepnym podlaniu nie dac im juz ok. 20-30% dawki nawozow na flo, moze im brakuje bodzca do kwitniecia 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 20.04.2018 o 14:24, fazawzrostu napisał:

Teraz niech juz rosna tylko w gore :) juz nic nie podciagam i nie uwiazuje. Wiem tam wlasnie kawaleczek zostal nie obklejony bo mi braklo folii, dzis naprawie :) Mysle czy by przy nastepnym podlaniu nie dac im juz ok. 20-30% dawki nawozow na flo, moze im brakuje bodzca do kwitniecia 

Wstrzymaj się jeszcze z tym nawozem niczego im nie brakuje. Na spokojnie może za tydzień

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+