Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150w | 3x Dance world , 1x Euphoria


Recommended Posts

Godzinę temu, Dobry Człowiek napisał:

Wyklej tego boxa czymś gubisz lumeny !!jak nie masz czym to lepszy będzie koc ratunkowy z apteki za 10zł niz ten brąz Podlewaj to raz a porządnie zrób w korku od butelki dziurki coś ala konewka i powoli po całej powierzchni doniczki !! Przesadziłeś te planty a tam sahara jest no i woda odstana 24h  działaj działaj pozdro

Wykleilem kocem drzwi boxa od srodka, dzis postaram sie reszte obkleic podczas ciemni . Dobry pomysl z tymi dziurkami , a woda odstana :) dzieki ! Ps. Dzis sie obudzilem a one bez zmiany, ciagle sa takie same ;(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

5 minut temu, Dobry Człowiek napisał:

Teraz to jeszcze mały problem jak to robiłeś podczas ciemni ale na przyszłość ciemnia to ciemnia zero światła planty Ci się pohermią  Wszystkie prace rób podczas naświetlania Są małe bo system korzeniowy się teraz buduje normalna sprawa ! podlałeś to porządnie ??

Porzadnie, az przelalo sie od dolu i nadmiar wylalem do kibla :) a wyglada to tak dlatego ze lalem z butelki noi nie pokrylo calej powierzni na gorze ^^ dobra w takim razie obkleje wieczorkiem 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Obkleiłem lekko folią amelinową bo nie mam innych opcji :) rośliny mają aż 18 dni i są nadal malutkie :C Jedna z roślin ma dziwny liść który ma tylko dwie odnogi - główną i tylko jedną boczną . Pozostałe wyglądają ok :) Oczywiście te w dolnej części "boxa" to roślinki wyjęte z wora :)large.IMG_20180331_132729.jpg.496807c6025f72155c3c2f681f0e3fcc.jpglarge.IMG_20180331_132715.jpg.f93361465497c126eabea1014c0cec19.jpglarge.IMG_20180331_132656.jpg.901449c6059085c32b623b7218abe8e4.jpglarge.IMG_20180331_132647.jpg.e958688c0431d504f1f02fb74f9d9abc.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak wysoko masz słonko bo się wyciągają  masz hps 150w a twój box to szer 54 dł 100 cm to ponad 0,5 m2 potrzebujesz 27000 lumenów hps 150w chyba daje cos około 15000-16000 lumenów w dodatku nie przykładasz uwagi do wyłożenia boxa czymś białym gubisz to światło Ustaw planty na tej samej wysokości po pierwsze opuść światło ten hps ma jakiś odbłyśnik ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz, Dobry Człowiek napisał:

Jak wysoko masz słonko bo się wyciągają  masz hps 150w a twój box to szer 54 dł 100 cm to ponad 0,5 m2 potrzebujesz 27000 lumenów hps 150w chyba daje cos około 15000-16000 lumenów w dodatku nie przykładasz uwagi do wyłożenia boxa czymś białym gubisz to światło Ustaw planty na tej samej wysokości po pierwsze opuść światło ten hps ma jakiś odbłyśnik ?

tak, ma odbłyśnik :) w tej chwili rośliny są w odległości 50-65 cm od lampy bliżej nie mogę chyba że coś podłożę jeszcze pod nie bo nie mogę już bardziej lampki opuścić

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, fazawzrostu napisał:

tak, ma odbłyśnik :) w tej chwili rośliny są w odległości 50-65 cm od lampy bliżej nie mogę chyba że coś podłożę jeszcze pod nie bo nie mogę już bardziej lampki opuścić

Jak nie możesz lampa ma wiście na linkach albo łańcuszku musisz tym operować ustaw te plany na tej samej wysokości i opuść to światło !!!!! i nawet nie pisz że nie możesz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 minuty temu, Dobry Człowiek napisał:

Jak nie możesz lampa ma wiście na linkach albo łańcuszku musisz tym operować ustaw te plany na tej samej wysokości i opuść to światło !!!!! i nawet nie pisz że nie możesz

opuściłem na maxa , wymyśliłem sposób na wilgotność w boxie :) zaraz lecą foty

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+