Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium

Recommended Posts

Miałem na początku plagron terra bloom i zawsze lałem na zmiane: woda, woda+ nawóz... ,trzymałem sie tabelki i nawet nie mierzyłem ph bo nie miałem wtedy ph meter, wszystko szło ok  Później jak już miałem przyrząd do mierzenia ph okazało sie ,że terra bloom zbijała mi ph z 8 na 6.5. 

Lałeś co podlanie z plagronem ?

5 minut temu, Pasjonista napisał:

Miałem na początku plagron terra bloom i zawsze lałem na zmiane: woda, woda+ nawóz... ,trzymałem sie tabelki i nawet nie mierzyłem ph bo nie miałem wtedy ph meter, wszystko szło ok  Później jak już miałem przyrząd do mierzenia ph okazało sie ,że terra bloom zbijała mi ph z 8 na 6.5. 

Lałeś co podlanie z plagronem ?

Ostatnie 3 podlania poszły z plagronem 

Plagron terra bloom to nawóz bio mineralny , wiec ostrożnia, lepiej na zmiane. Jest to naprawde dobry nawóz , który jak dla mnie był kompletny czyli z jakimś boosterkiem , dawał sobie rade przez całe flo. Nawet  radzi sobie przy ledach bez calmag . Śmiało możesz przy nim pozostać jak Ci zostało go jeszcze co najwyżej dokup Green Sensation od Plagrona , jest to booster przy którym PK 13/14 jest zbędne.

Posted (edited)

Zależy jaką glebe chcesz kupić , bo jak jakiegoś all mixa , to  nawóz na weg jest zbędny. Ziemia light też może dać rade na weg trzeba obserwować. Ja bym zakupił all mixa   doniczki 11 litrów i Green Sensation

Edited by Pasjonista

Teraz lecialem na uniwersalnej, jakoś nie odczuwalem biedy, teraz nw czy dobra ziemię czy poprostu dobre nawozy jakiś zestaw 

Używałem pare różnych dobrych marek i powiem Ci, że ten Plagron naprawde dobrze odrzywia rośliny i szczerze mówiąc nie miałem przy nich niedoborów mimo braku calmaga czy pk13/14 . Chyba, że Cie kręci tylko organika .

Może faktycznie sobie znów coś ubzduralem 😉dziś podlane sama woda, tem 29 wilgoć 45 procent, co zauważyłem jeszcze ze takie oklapniete cały czas są, miałem wtlaczajacy to wcale lepiej nie było, teraz niestety musiałem z niego zrobić wyciąg z filtrem, bez niego było czuć w cały mieszkaniu 

To ,że są oklapnięte końcówki liści świadczy i przenawożeniu azotem. Lej już samą wode do końca . Ile je chcesz trzymać

14 godzin temu, francus353 napisał:

miałem wtlaczajacy to wcale lepiej nie było, teraz niestety musiałem z niego zrobić wyciąg z filtrem, bez niego było czuć w cały mieszkaniu 

miałeś tylko wtłaczający ? 

Czaicie sytuację ze znów z końcem uprawy musiałem się przeprowadzić... Kosa była. 3 dni w ciemnym namiocie z wentylacja i filtrem, tydzień w słoiku i poleciało na wagę, 53g, topki fajnie zbite były co bardzo cieszyło, zdj niestety niemam. Także pytania można zadawać jeszcze dziś później można zamknąć temat

Szkoda że nawet jednej fotki końcowej nie zrobiłeś... 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+