Skocz do zawartości
thc-thc

grower

pomoc


Koras271086

Recommended Posts

wolał bym coś z ledami  jednak bo taka uprawa pociągnie trochę prądu a ledy to wiadomo a gdyby tak sprzęt zostawić tylko zmienić boxa i może coś jeszcze?I te autopoty bardzo by mi się przydały jeśli możecie to podzuccie jakiś pomysł jak to skleić tak żeby miało ręce i nogi

Edytowane przez Koras271086
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Koras271086 napisał:

to w przyszlosc?nie mieszkam w polsce a w kraju gdzie mam duże możliwość tak że kto wie

jak czujesz sie na siłach ze to ogarniesz, jak robiłes juz przedtem mniejsze uprawy i dawałeś rade to czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 minut temu, AfGG napisał:

jak czujesz sie na siłach ze to ogarniesz, jak robiłes juz przedtem mniejsze uprawy i dawałeś rade to czemu nie :)

czy czuje się czy na tych siłach to po to jestem na tym forum może dobrzy ludzie pomogą mi narazje chce się skupić na takim boxie jak napisałemwyzej 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak chcesz miec nie z gorki a z K2 to mozna znalesc sobie profesora jakiegos co sie zna i na biologii , i na najnowoczesniejszej technice co do sprzetu i upraw. Osoboscie jak bym mial kasiore i ogromne cele ( a malo w temacie wiedzial i by mi sie spieszylo) to bym kogos takiego szukal.

Ps. nie obrazaj sie tylko

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 minuty temu, Pasjonista napisał:

Jak chcesz miec nie z gorki a z K2 to mozna znalesc sobie profesora jakiegos co sie zna i na biologii , i na najnowoczesniejszej technice co do sprzetu i upraw. Osoboscie jak bym mial kasiore i ogromne cele ( a malo w temacie wiedzial i by mi sie spieszylo) to bym kogos takiego szukal.

Ps. nie obrazaj sie tylko bo chce pomoc

mi chodzi tylko o odpowiedni sprzęt a resztę ogarnę metoda prób i błędów 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+