Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 100W | Euforia, Chocolope, Amnesia Haze, Super Silver


Recommended Posts

Dadzą radę Miś tylko tego tygodnia nie licz bo go nie ma przez to co się stało.No i widać że ratujesz te maleństwa a to się liczy podziwiam i powodzenia oby odbiły (podstawki jakieś tam zmontuj pod doniczki chyba że tylko do foto ich nie było )

Edytowane przez Dobry Człowiek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W jednym plancie tylko trochę korzenia urwałem, mam nadzieję że jakiś boczny. Mam 4 podstawki u kumpla, tylko pod doniczki 5,7L, mam nadzieję że wejdą, chciałem już je dawno ściągnąć, ale jakoś się nie złożyło ;) Euforia i Amnesia siedzą w ziemi, Chocolope i Super silver w coco, co widać po perlicie. Jechałem już kiedyś parę razy na tej ziemi z perlitem, tej starej uniwersalnej, i nigdy nie było problemów, pojawiły się w nowym box'ie od 3 grow, kiedy dodaję do niej jeszcze dodatki (mączka bazaltowa, dolomit, mikoryza, guanokalong proszek i stary voodoo juice). Dolomit i mączkę już kiedyś dodawałem i wszystko było ok, więc problem jest pewnie z guanokalongu w proszku, bo nie wydaje mi się że w mikoryzie albo voodoo juice.

W kokosie ostatnio też były problemy, więc jeśli teraz w tym coco wszystko pójdzie ok, to znaczy że winny był zapewne guanokalong. Kiedyś na pellecie nie było problemu, ale proszek może dużo szybciej się rozpuszcza i bloczy tak małe planty. W każdym razie ten kokos rozrobiłem z podstawą, wyregulowana woda pH ok.6 + trochę guanokalong grow i Bloom od An'a.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+