Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED COB Citizen 150W | Canna | Pineapple Express, Gorilla Glue, Rhino Ryder


Recommended Posts

 

Oświetlenie :

Panel Led Grow 150W CITIZEN clu058  3.500K z potencjometrem , faktyczny pobor mocy 138W

Fotoperiod:

18-6 h

Box:

Dark Streeet 60x60x150

Podłoże:

Canna Profesional

Donice:

2x airpot 11L , 1x airpot 7L

Nawozy:

weg - CannaBio Vega

flo - CannaBio Flora

GHE ph down

shogun calmag

Wentylacja:

Wyciągający Prima Klima PK100TC z regulacja obrotow i temperatury oraz wbudowanym czujnikiem

1 x mieszajacy Secret Jardin 13W

1 x wlot pasywny

prima klima eco line 100mm 240-360m3/h

 

Dodatki :

Miernik PH Milwaukee

Programator czasowy

Stacja pogody

Nawilzacz powietrza PureMate PM908 z jonizatorem powietrza i czujka wilgotnosci

 

Pestki :

 

2X Pineapple express od FastBuds

1x Gorilla Glue od FastBuds

 

W gotowosci rhino ryder od FastBuds gdyby sie cos popsulo xD tfu tfu

 

Dodatkowe info:

Rosliny wyszly z ziemi 5go Stycznia , na dzien dzisiejszy maja wloty pasywne oraz wentylator mieszajacy , czekam na paczke z wyciagiem i nawilzaczem , poki co nie mam wiekszych problemow z temperatura lub wilgotnoscia - jak najszybciej chce paczke z reszta gratow w celu dostarczenia porzadnego obiegu - temp w dzien ok 23-25 stopni , z racji braku wyciagu staram sie boxa wentylowac zdalnie przez co spada wilgotnosc ale trzymam ja w okolicach 55-65%. Wszystko zautomatyzuje w okolicach srody jak przyjda graty. Panel COB trzymam 70cm od roslin , potencjometr ustawiony na 55-60% mocy . Pierwsza roslina na pierwszych listkach na ich koncowkach ma od urodzenia biale koncowki ale reszta wiedzie spokojny zywot , udostepnie zdjecia jak tylko je posegreguje . Nie nastawiam sie na super wynik , wiem ze laski mialy stres z przeniesiem boxa i niekompletnym zestawem ale staram sie jak moge trzymac im idealne warunki , dostaly codziennie sprysk okolo 2 lyzki stolowe wody , jeden dzien mialy zakaz picia i wczoraj dostaly po 50ml na leb. Do zestawu planowo jeszcze jakas automatyka pozniej ale w sumie i nawilzacz z hygrostatem i wentyl z termostatem wiec pomyslimy. Na razie musze trzymac warunki recznie ale lada dzien do boxa wleci mysle w miare konkretny sprzet...troche wydalem ale przyszlosciowo pod wiekszy zestaw.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to zdjecia calosci.

 

 

Troche powolutku ale poszly od razu do duzych docelowych wiec ...

 

Ananas I (od urodzenia te koncowki dziwne ) 6dzien

large.IMG_1285.JPG.b0140d50a83160a7d0a90d532b8af491.JPG

Ananas I widok z boku dzien 6

Alarge.IMG_1284.JPG.318d5d4e3e8e7b35aff3c4431dbe388d.JPG

Ananas II dzien 3

 

large.IMG_1283.JPG.8dd674fa9d225f64e6591bf5e33edd07.JPG

 

Ananas II dzien 3 widok z gory

large.IMG_1287.JPG.9e95708de69921938821acf240dd02f2.JPG

 

 

Gorilla glue dzien 5 ( to kropla wody nie przebarwienie )

large.IMG_1286.JPG.14db1aa3552c2f575b0d11adfec4b59b.JPG

 

Gorilla glue dzien 5

 

large.IMG_1288.JPG.2a31e9468474ff051d969a3d18ff1c32.JPG

 

RAZEM

large.IMG_1289.JPG.7cc3e2264461c1a1866c578abc5b8114.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 minut temu, Dobry Człowiek napisał:

Bardzo ładnie Panie kolego jesteśmy na tym samym etapie (u mnie 5 dzień  ) z tym że w DWC  i HPS .Powodzonka będe zaglądał

Sadzisz ze ich wyglad nie powinien mnie martwic ? Testuje im slonce a to moj pierwszy grow po 8 latach , kiedys tylko raz sie bawilem wiec zapomnialem jak wygladac powinny w tym stadium.

 

Nie mam wyciagu ale podejrzewam ze wtorek powinienem dostac wszystkie graty , do tego czasu trzymam wszystko 'recznie' a bimbrownika nie bede robil na 3 dni bez sensu . temperatura z dzisiejszego dnia srednia wyniosla 23.5 stopnia , wilgotnosc na kilka godzin spadla do 45% przez wyschnieta szmate ale jeszcze kilka dni do nawilzacza.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 minut temu, Dobry Człowiek napisał:

Jest dobrze.  Masz glebe Canna Profesional pewnie dlatego troszkę je przyjarało bo ta gleba jest bogata w , NPK: 12/14/24 Nie  dawaj jej nic do papu narazie sama woda odstana i jak masz czym to ustaw ph na 5.5 będzie pięknie

 

Leje im niegazowana wode odstana o wyregulowanym PH 6,5 , powinienem lac wode z nizszym ph ? Mam porzadny miernik milwaukee.

 

Jedzenia nic nie dostaja i nie dostana jak nie zasluza - w drodze jest nawozik na wzrost canna organic i to bede im lac dopiero mysle 4-6 tydzien ?? nie wiem co flo moze cos drozszego im wrzuce , moze po drodze jeszcze sie cos przydac z nawozow , opryskow ?

 

 

 

BTW Z racji braku wyciagu i temperatury powyzej 28 stopni zanim wyszly z ziemi dopiero jak ustawilem tak wentylator to drastycznie spadla temperatura , po paru probach udalo mi sie go ustawic tak ze wprawial rosliny w delikatnie drganie i jednoczesnie owiewa szmate, niech juz przyjdzie ten nawilzacz...

Edytowane przez lolaszek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz, Dobry Człowiek napisał:

 

tabela-ph-wplyw-gleby-na-skladniki.jpg

Czyli mniejsze ph , mniej pierwiastkow pobranych , wiecej pobranych z ziemi i wyrownanie szans roslina-gleba ?:D ok od jutra beda mialy lane nizsze ph , powienienem lac im stopniowo mniej do osiagniecia 5,9 czy od razu wyrownac kwaskiem i walic docelowe 5.7-6 ? Ktora wartosc najbardziej optymalna wedlug Ciebie ? mam ph metr z roznica 0,1 wiec moge dac to co chce.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+