Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED COB Citizen 150W | Canna | Pineapple Express, Gorilla Glue, Rhino Ryder


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Update po treningu

 

dzien 19

 

 

Nie wiem czy dobrze , nie bede czytac 10 poradnikow , roslina ma miec dostep do dolnych parti , juz widac wzrost - czy moge nagiac oba wiatraki gdzie na boki coby odslonic jeszcze bardziej ? Reszta na razie nie bedzie miala LST bo sa za male . Jutro podlewam - woda juz sie odstaja bo przesadzilem z phdown :D

 

 

 

 

EDIT  jest sens dawac rhino ryder jako mala odmiane do pota 12l ? bo tylko taka szmacianka mi zostala jak ananasy siedza ? Zastanawiam sie nad zakupem smart pot babelkowego w celach testowych 6 albo 9 L .

28500145_348922302291007_1620938351_o.jpg

28407961_348922322291005_1363091496_o.jpg

28461467_348922312291006_1120233036_o.jpg

Edytowane przez lolaszek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cos te lst wyszlo Ci kiepsko, ale na pewno cos Ci pomoze. Jak szczyty beda dluzsze to naciagasz je w druga strone i tak w kolko. 

Nastepnym razem pamietaj zeby skierowac glowny stozek jak najnizej do ziemi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 minuty temu, Chory Królik napisał:

Cos te lst wyszlo Ci kiepsko, ale na pewno cos Ci pomoze. Jak szczyty beda dluzsze to naciagasz je w druga strone i tak w kolko. 

Nastepnym razem pamietaj zeby skierowac glowny stozek jak najnizej do ziemi.

Pozdrawiam

Tylko wiesz , nie chcialem jej zlamac..ma jeszcze sporo granicy krytycznej i celowo dzisiaj dalej ja beda naginac w kierunku gorna galaz --->ziemia .Chcialem ja po prostu przygotowac pod mocniejsze trenowanie bez ryzykowania zlamania.

Edytowane przez lolaszek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zawsze przygotuj wiecej odstanej wody by na poczazku obczaic jak z tym ph-pisalem o tym. Dajesz tego ridera do tego duzego paucza tylko nie lej odrazu po litr wody jak i nawozy tez po 3-4 tygodniach z obserwacja .

edit jak to wszystkie auto to nie mecz je tak na poczatku lepiej je zostaw lampe masz bombe to i dolne partie beda oswietlone. Najlepiej je nie dotykaj

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 minut temu, Pasjonista napisał:

Zawsze przygotuj wiecej odstanej wody by na poczazku obczaic jak z tym ph-pisalem o tym. Dajesz tego ridera do tego duzego paucza tylko nie lej odrazu po litr wody jak i nawozy tez po 3-4 tygodniach z obserwacja .

Nie leje im nawozow do 1 mc zycia jak sugerowales , ph wody mam 5,7 i stoi juz wyregulowane w 5 L baniaku , nigdy nie lalem pol litra wody , dawalem codziennie po dwie lyzki jak byly male zwiekszajac , obecnie dalem pol litra dwa dni temu na 3 rosliny , wole ich nie przelac wiec waze doniczki , jutro powinny znowu byc suche wiec dostana moze po 250ml duza i po 180ml mniejsze . Przed podlaniem dzisiaj bede jeszcze naginac tego planta jak sugeruje krolik , postaram sie do samej gleby . Zamawiam 100ml aptus topa oraz szukam tego druiego boostera ale on akurat to groszowa sprawa.

 

 

EDIT

 

Kupie dzis baniaki na wode i przygotuje sobie 10 L czystej wody  wyregulowanym ph , oraz 10L wody gotowej do kokszenia .

 

A co do rydera to wolabym go miec w czyms mniejszym , ale zrobie jak mowisz - poki co jest w pojemniku z dziurkami okolo 400ml i czekam na narodziny.

Edytowane przez lolaszek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 2/24/2018 o 17:28, Pasjonista napisał:

Ok . Ale jak to wszystkie auto to nawet ta co naginasz to ja stresujesz , tak sie robi w ostatecznosci jak masz zwykle zarowki ze spozywczaka i maly box i musisz miec topy na tej samej wysokosci bo lumenow malo i wysokosc boxa mala. Przy tym zestawie co masz zostaw je w spokoju a bedzie lepiej. 

 

OK to niech bedzie i tak zostawiam je samym sobie .

 

 

EDIT : Przyszly koksy xD, Dostalem rowniez sample jakiegos spraya , musimy skonsultowac to a jest napisane ze mozna uzywac na weg wiec wrzuce fotki niebawem pozdr

 

 

 

edit 2

 

 

Ok mam Biocanna flora 1L , shogun calmag 250 ml i dostlem w gratisie cos takiego

 

 

REMO FOLIAR SPRAY 1-1-1 dwie buteleczki po 100ml, moge tego juz uzywac ? jesli tak to ile ?

 

image.png.c3171dc8ab9d93eab4baa1da8e241463.png

Edytowane przez lolaszek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Velo Kelp can be used as a foliar spray or as an additive. The recommended dose is: During the growth phase: Week 1: 132 ml/100 L Week 2: 158 ml/100 L Week 3: 184 ml/ 100 L Week 4: 210 ml/100 L During the flowering phase: Week 1-4: 210 ml/100 L Week 5-7: 262 ml/100 L Stop applying after the 8th week 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+