Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 150W | Plagron, Biobizz | Cheese Skunk Auto


Recommended Posts

@Miś wprawne oko. Najmniejszej ciachnąłem czubek. Tak dla doświadczenia. Natomiast pozostałe ida zdecydowanie lepiej.

@Miś@Pasjonista

to jak z tym oświetleniem??

wyszedlem z założenia, ze pomimo ze to automat to na końcu żywa roślina. Wiec skoro flo wszędzie piszą ze 12/12 to tak tez od dzisiaj ustawiłem.

natomiast moge świecić i 24/0. Albo 20/4 jak kolega wyżej radzi...

coneiec robic??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Up 30/5

tylko 2 doby od ostatniego foto a Paniom sie przytyło. Rosną naprawdę szybko. Do ostatniego podlania dostały dosłownie po kropli Biobizz. 

Mnie zauważyłem żadnych anomalii.

dzisiaj dorzuciłem wiatrak mieszający - taki biurko pod usb. Wieje z gory owiewujac lampe wiec temp powinna wzrosnąć. Lampa poszła minimalnie do gory po teście dłonią 

large.265DA957-66CC-43BC-B730-3E613E671770.jpeg.09a98f9fe5e1ee5211fa18f6d89871cf.jpeg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12/12 to foto ktorego raczej sie nie używa przy automatach a jak sie bardziej rozrosna na bok to pamietaj ze wysokosc lampy wpływa na powierzchnie oswietlanego obszaru (skutecznie/wystarczająco) jak dasz za wysoko swiatlo nie dotrze do niższych pięter i nie doświetli topkow przez co bedzie mbiej buds zas za blisko to chyba wiesz xd wysokością lampy stwrowac mozesz tez wzrost dasz wysoko lampe to będą wysokie dasz nisko bd niższe ale bardziej ubite pomyśl tez nad jakimś treningiem lst najlepiej łatwy i nie stresi plantów pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+