Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
Piątek - sobota, 24-25, przenosiny serwera, forum będzie chwilo niedostępne. Za niedogodności przepraszamy ;) ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Siemanko! 01:45 siedzimy na sklepie i dodajemy kolejne odmiany na stronę 😄 lecimy z kolejnym szybkim automatem z Pan Pestka Crew https://panpestka.pl/product/auto-northon-blue/ nasza za

W końcu udało się dodać płatności w kryptowalutach na naszej stronie  Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple, Bitcoin Gold, Zcash, Lisk, Dash i Tron Dla klientów którym zależy na

Elo, dziś dodaliśmy ciekawą odmianę z Pan Pestka Crew - Auto Triple XL. Zajebiste geny NL #5 x Big Bud x Green Crack. Warto sprawdzić jak wyglądają w klaserku ? https://panpestka.pl/product/auto-

Posted Images

A u nas takie promo🙉 1+1

Za każde zakupione nasiono z Pan Pestka Crew otrzymasz drugie gratis (promocja nie łączy się z rabatem -20% i innymi promocjami)

Kupujesz 50 drugie 50 dostajesz w gratisie ! 100 + 100 itd.

W uwagach do zamówienia wystarczy wpisać:"ITS FRIDAY YEAHHHHH"🤣

https://www.youtube.com/watch?v=4z95SAFud7w

oferta ważna do poniedziałku (włącznie) 2.12.19 pozdro

Edited by panpestka.pl
  • 1 month later...

Dziś dodaliśmy nową odmianę z naszej stajni. Pan Pestka Crew przedstawia Zkittlez 😋 tadammm

https://panpestka.pl/product/zkittlez-2/

Zkittlez to dominująca indica mieszanka Grape Ape i grejpfruta. W stanach zjednoczonych jest to jedna z najlepiej sprzedających się odmian. Ceny za jeden gram sięgają do 35$. Topy mają smak cukierkowy do tego są bardzo oszronione. Ta wielokrotnie nagradzana odmiana zajęła 1. miejsce na Emerald Cup 2016 i 1. miejsce Indica na Cannabis Cups 2015 w San Francisco i Michigan. Zkittlez działa uspokajająco, pozostawiając konsumentów skupionych, czujnych i szczęśliwych, jednocześnie relaksując ciało – świetnie działa by zrelaksować się o każdej porze dnia.

• 3 weeks later...

W takim razie ktoś powinien za to beknąć.. @panpestka.pl przywołuje Cię zobacz co się dzieje! U mnie prawie wszystkie wyjebały jajca! Miałem w poprzednim grow GG od panapestka i zaczęły się hermic w połowie flo. Warunki również miałem super. Już teraz jestem pewny że nic nie odjebalem. Przykro czytać że @bortek masz ten sam problem. Ja mam do wyrzucenia wszystko jestem okropnie wkur...  straciłem 2 miesiące a ile hajsu nie wspomnę. Dzisiaj jeszcze moczę pestki od bredera @bortek 😉 pozdro  

Edited by Guru
  • Sad 1
  • Upvote 1

Smutne ale nawet banki popularne takie jak np RQS wypuszczają na rynek hermoafrodyty .

Od nich miałem hermy w fat banana..

I kasy nie oddali 

Pewnie nie jedna partia pestek renomowanych firm jest patologiczna. 

Dlatego bezpieczniejsze jest  brać sprawdzone pestki . 

Z tego co u mnie zauważyłem to automaty mniej hermiły.  

Bartosz sorki za zaśmiecanie.

Edited by Goku

Siema, właśnie napisaliśmy do producenta. Niestety to się zdarza, rzadko ale niestety bywa. Napiszcie proszę do nas na czacie albo na maila sklep@panpestka.pl zrobimy paki na wypasie w ramach przeprosin.

Tak jak @Gokunapisał, to zdarza się nawet u tych topowych producentów. Oni najczęściej wysyłają paczki za darmo wtedy albo oddają hajs.

Na pewno nie było tam problemu ze światłem albo innym stresem ?

@bortek ile tych herm wyszło i ile miałeś w sumie tych GZ ?

Czasem partia jest wadliwa i nie mamy jak wszystkich sprawdzić...

4 minuty temu, Guru napisał:

@panpestka.pl ja mialem 14 i wszystkie sa w koszu zobacz sobie moja zamknieta relke. Straty w ch** wielkie a mial byc kozak strein który wszyscy zachwalają (nie bylo absolutnie nic co miało by zestresowac rosliny)

Sorry @bortek za spam.

Pisz do nas na mailu albo na czacie na stronie. Zrobimy wszystko żeby Ci zrekompensować tą stratę - wiadomo, że będzie ciężko ale zrobimy wszystko co w naszej mocy