Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED COB 100W | Mars Hydro | Papa's Candy, White Widow, Jack Herer.


Recommended Posts

Na wstępie chciałabym napisać, że jest to moja pierwsza uprawa. Forum przeglądam naprawdę od wielu lat. 
Czapki z głów dla Was, za to że tworzycie to kompendium wiedzy dla rolników. 
Zawsze marzyłam o indorze, aktualna sytuacja prawna w miejscu w którym mieszkam, pozwala mi na uprawę bez stresu.
Zatem trzymajcie kciuki, każda rada na wagę złota :) 
 
Nasiona:
1x White Widow od Dina Fem
1x Papa's Candy od Eva Seeds
1 x Jack Herer produkcji lokalnego grow shopu.
Wszystko feminizowane.

Oświetlenie: Mars Hydro COB 100 w. Jak będzie słabo to na flo dokupię hps, ale polecam zerknąć na poniższy GL, przed pochopnym osądem potencjału światła :)

Fotoperiod: 12/1

Box: Dark Box 80x80x160

Podłoże: Light Mix
 
Donice: 10 L 

Nawozy: Atami Organics

Wentylacja: Wentylator wyciągający powietrze 137 m3/h, oraz mieszający widoczny na zdjęciu :) Od koncowki pierwsze go miesiaca flo zmienilam na 280 m3/h.

Wymarzony trening to SCROG, ale to moja pierwsza uprawa i nie chciałabym czegoś zepsuć. LST na bank, może jednak scrog - poczytam więcej, wyjdzie w trakcie. 
 
Temperatura w namiocie w okolicach 20-24 stopni.
Wilgotność 60-70%.
 
Wczoraj pestki poszły na waciki. Jest to stary szamański patent kiełkowania nasion, metoda pochodzi z tej samej szkoły, co zwyczaj zagryzania ayahuasci śledzikiem z mefedronu ;)
large.20180110_223619.jpg.6ce6d7a6b09c7802dac4928e3538db3d.jpg
 
 
A poniżej fotka całego sprzętu :)
 
large.20180110_224225.jpg.6b09e682a31b42db77622104f8a970e9.jpg
 
Jak wrzucę kiełki do ziemi, to mogę od razu dać światło 12/1, czy w pierwszych dniach dlużej? 
 
Pozdrawiam i dziękuję forumowiczom za pomoc w realizacji jednego z większych życiowych marzeń :)
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

26 minut temu, Dzik napisał:

Siema Mariola! Pierwsze kilka dni światło non stop 24/24. Kolejne dałbym min 18h albo 12/1 jak wolisz.

Dziękuję Dziku. 

Wie ktoś może jak zmniejszyć zdjęcia w temacie? Wydaje mi się ze troszkę za duże, w mojej ocenie czyni to GL mniej przyjemnym w czytaniu :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, Dzik napisał:

Poczekaj aby wierzchnia warstwa gleby nie wyschła za szybko. Ja nakładam nawet folię i ściągam jak widzę że wychodzą z ziemi. Z mieszającym czekaj bo na razie tylko warunki inkubatoryjne :)

bardzo dziekuje za odpowiedz, milego wieczoru i zachecam do zagladania raz w tygodniu przynajmniej :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witajcie, dziś 2 rośliny wyszły z ziemi. Wydaje mi się że to Papa's Candy, oraz Jack Herer. 

Problem w tym że było ciut zamieszania przy sadzeniu i nie wiem na dobrą sprawę która sadzonka jest z której pestki :D 

Myślicie że w trakcie growa będziecie w stanie je rozróżnić? Ja na pewno nie :( 

Aktualnie świece 24/24. Temperatura w boxie 25 stopni, wilgotność jedyne 40, więc wstawiłam do boxa patelnie, oraz szufladkę po ptasim mleczku pełne wody. 

Pozdrawiam

large.20180114_191949.jpg.f18a000dd88d2de4abc45178f564fc34.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja juz od kilku grow mam wilgotnosc na poziomie 40 % caly czas i nic sie nie dzieje, panny rosna zdrowe i duze wiec spokojnie. Niektore odmiany rosna w Afryce, gdzie wilgotnosci tak naprawde nie ma i jest om wiec sie tym nie przejmuj.

Co do Twoich watpliwosci raczej nie bedziemy w stanie okreslic ktora roslina jest ktora, ale w pozniejszym czasie bedzie mozna sprobowac pogdybac troche :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 godzin temu, Chory Królik napisał:

Ja juz od kilku grow mam wilgotnosc na poziomie 40 % caly czas i nic sie nie dzieje, panny rosna zdrowe i duze wiec spokojnie. Niektore odmiany rosna w Afryce, gdzie wilgotnosci tak naprawde nie ma i jest om wiec sie tym nie przejmuj.

Co do Twoich watpliwosci raczej nie bedziemy w stanie okreslic ktora roslina jest ktora, ale w pozniejszym czasie bedzie mozna sprobowac pogdybac troche :)

Dziekuje za odpowiedz, na dniach aktualizacja GL. Zapraszam do zagladania :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+