Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED COB 100W | Mars Hydro | Papa's Candy, White Widow, Jack Herer.


Recommended Posts

large.20180211_140730.jpg.8334ed1242a5181518c54cbc911f8c8e.jpg

27 dzien Pan na prawo I 26 tej na lewo.

Na dniach przelaczam na flo. Ostatnie podlanie bylo po 2 litry samej wody na planta. Poczekam az bedzie sucho i robie kolejne LST. PH wody obnizam przy pomocy soku z cytryny. Nastepne podlanie dostana juz pierwsza dawke Atami Organic bloom I troche tego na weg growth - c.

Zastanawiam sie nad dodaniem cfl 100, lub 150 w na flo. Wolalabym hps, ale tu gdzie jestem, w grow shopach hps zaczyna sie od 250 w. 

Na duzych lisciach gdzieniegdzie dostrzegam male dziury. Mysle ze troche wody przy podlewaniu na nie poszlo i swiatlo zrobilo swoje. Zadnych robakow nie widzialam.

Kupowac tego cfl, czy próbowac na samym cob?

Zbakanej niedzieli 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fajnie lecisz. Masz 160cm.w górę. Nie powielaj mojego błędu i daj im sie wybić na wegu. Mam ten sam metraż i lampe marshydroled ii 700 niby realny pobór mocy 305w. Ile ta Twoja lampa kostuje? Bo chyba kupie i zrobie cos na 1.44 Tylko tym razem przyłoże sie w 100%. No i co do lampy wrzucił bym takiego samego leda co masz juz w boxie. Te lampy cfl to raczej na weg, na flo sie nie sprawdzaja. Z Fartem do Kosy

Edytowane przez Fobos
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

51 minut temu, Fobos napisał:

Fajnie lecisz. Masz 160cm.w górę. Nie powielaj mojego błędu i daj im sie wybić na wegu. Mam ten sam metraż i lampe marshydroled ii 700 niby realny pobór mocy 305w. Ile ta Twoja lampa kostuje? Bo chyba kupie i zrobie cos na 1.44 Tylko tym razem przyłoże sie w 100%. No i co do lampy wrzucił bym takiego samego leda co masz juz w boxie. Te lampy cfl to raczej na weg, na flo sie nie sprawdzaja. Z Fartem do Kosy

Sprawdz cenke na stronie producenta mars hydro. Chyba cos kolo 220 dolarów. Idzie się targować z nimi :)

Najchętniej bym wrzuciła drugiego cob, ale aktualnie nie mam mozliwosci. 

Z tego co czytam to faktycznie CFL nie jest dedykowany na flo, z drugiej strony przeglądałam relacje z cfl i jakos to idzie. Poza tym mozna kupic CFL o specjalnej barwie na kwitnienie. Poczekam az więcej growerów się wypowie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej mariola.

Po pierwsze to podnioslbym troche lampe, zeby dziewuszki ppdskoczyly do gory, bo straszne kapusty sie robia. Jest to duze utrudnienie, zaczynajac od wilgotnosci i mozliwosci plesni w pozniejszym okresie, a konczac na zwyklej pielegnacji i podlewaniu. 

Po drugie rosliny jak juz przejda na flo to maja duzo wieksze zapotrzebowanie na swiatlo i przyda im sie na pewno dodatek w postaci cfl. Tylko zamontowalbym go gdzies w dolnych granicach zeby doswietlal od dolu. 

Ps. Czytalem o tym, ze jak laczy sie rozne zrodla swiatla to wystepuje mozliwosc ze krzaki beda hermic. Zastanow sie czy warto to robic? Na Twoim miejscu wzialbym 2 zarowko led specjalne na kwitnienie (w necie idzie kupic za okolo 10/15 € ) i wtedy doswieylic doly. Powinno super wspolgrac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 godzin temu, Chory Królik napisał:

Hej mariola.

Po pierwsze to podnioslbym troche lampe, zeby dziewuszki ppdskoczyly do gory, bo straszne kapusty sie robia. Jest to duze utrudnienie, zaczynajac od wilgotnosci i mozliwosci plesni w pozniejszym okresie, a konczac na zwyklej pielegnacji i podlewaniu. 

Po drugie rosliny jak juz przejda na flo to maja duzo wieksze zapotrzebowanie na swiatlo i przyda im sie na pewno dodatek w postaci cfl. Tylko zamontowalbym go gdzies w dolnych granicach zeby doswietlal od dolu. 

Ps. Czytalem o tym, ze jak laczy sie rozne zrodla swiatla to wystepuje mozliwosc ze krzaki beda hermic. Zastanow sie czy warto to robic? Na Twoim miejscu wzialbym 2 zarowko led specjalne na kwitnienie (w necie idzie kupic za okolo 10/15 € ) i wtedy doswieylic doly. Powinno super wspolgrac.

Lampe dalam wyżej wczoraj. Bylbys uprzejmy podlinkowac jakie zarowki masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 godzin temu, Pasjonista napisał:

Elegancko Fajny ten ledzik nie swieci aż tak na różowo, zdjęcia idzie robić i dobrze zielone liście widać zdrowizna. Pozdro

Jestem mega zadowolona z tego swiatla. Nie halasuje, nie grzeje, nie zre prądu i dalo rade na wegu. Zobaczymy jak udzwignie kwitnienie, juz przelaczone :) Na dniach aktualizacja - zapraszam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+