Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED COB 100W | Mars Hydro | Papa's Candy, White Widow, Jack Herer.


Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No nie wiem czy aż tak bardzo małe jak na swój wiek... Może jedna,ta z lewej, dwie z prawej wyglądają dobrze, moim zdaniem ciut za małe ale nie bardzo.. poza tym masz sezony potrzymasz dłużej na wegu i urosną nie są to auto więc nie ma się czym przyjmować. Ja na vegu trzymam 3 tygodnie i styka - roślina rozpędza się dopiero na flo więc jeszcze urosną a urosną. Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 godzin temu, MrSmokeWeed napisał:

No nie wiem czy aż tak bardzo małe jak na swój wiek... Może jedna,ta z lewej, dwie z prawej wyglądają dobrze, moim zdaniem ciut za małe ale nie bardzo.. poza tym masz sezony potrzymasz dłużej na wegu i urosną nie są to auto więc nie ma się czym przyjmować. Ja na vegu trzymam 3 tygodnie i styka - roślina rozpędza się dopiero na flo więc jeszcze urosną a urosną. Pozdrawiam i powodzenia.

Moim zdaniem sa ok. Moze niskie, ale to moze dlatego ze led rowniez jest dosc nisko :) Wczoraj zaczelam LST, na flo przelaczam w przeciągu 2 tygodni.

Dziekuje za opinie i zapraszam serdecznie, na dniach aktualizacja :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

22 dzien Pan na prawo

21 tej na lewo.

Temperatura 21/25 

Wilgotnosc 60/40 

Rośliny bardzo ladnie pachna, przewod wentylacyjny poszedł za okno ;)

 large.20180205_141732.jpg.3dd340904adf41c30040fbc8dd4f03ec.jpg

Nie wiem czy widac, ale kilka dni temu zrobilam LST. Pod spodem juz widac nowe szczyty, sciac gorne liście by dostarczyc swiatla szczytom z dolu?

Wiatrak mieszajacy wylaczam tylko czasem na kilka godzin.

Ostatnie podlanie bylo 5 dni temu, kazda dostala litr wody + 4 ml Atami Organic na weg. 

 

Za 8 dni przelaczam na flo. Myslicie za cob starczy? Póki co jestem zadowolona z tego swiatelka. 

Jesli dokupic, to co polecacie?

Myslalam o hps 100, lub 150 w, ale od kwietnia bedzie u mnie upal ze hoho i martwi mnie wzrost temperatury, moze CFL?

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, Dzik napisał:

Wpychaj duże liście wiatrakowe pod spód żeby odsłonić szczyty. Jeśli nie da się tego zrobić możesz nawet urwać, ale z tym ostrożnie bo jesteś początkująca.

Dobrze te kapusty wyglądają!:planty:

Dziekuje Dziku.

Jak zwykle dobre slowo z Twojej strony :)

Milego tygodnia 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+