Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED MarsHydro II 700 305W | Plagron | O.G. Kush, Blue Cheesee, Honey Cream


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siemano. Jest to juz UP NR5 z braku jakiegokolwiek zainteresowania dodaje pare fotek.

large.20180209_103053.jpg.70feacfb2d4fc84bc6edb45d65dfa56e.jpglarge.20180209_103347.jpg.a56820a761c82a08329eaa01b5e24ff4.jpglarge.20180209_103528.jpg.b4590b451021d59368cc2f01dd94885a.jpglarge.20180209_103415.jpg.9ec03f24329899dc316eaab0bc50644f.jpglarge.20180209_102536.jpg.3e6a8d8b7807f9fa6ffe04bf0a84b3d8.jpglarge.20180209_102721.jpg.1263725ffa0b04345a8dd69abb9a1d8e.jpg

Nie wiwm czy bede kontynuowac fotorelacje gdyz nie ma nia zainteresowania. Zdjecia Honey Creama ktorego moglbym juz kosic na upartego ale trzymam do do max 17 lutego. Jeszczta idzie w pelnie 02.03. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Male zainteresowanie byc moze wynika z tego, ze prowadzisz ta fotorelacje bardzo chaotycznie i niechlujnie. Nie podajesz zadnych konkretnych informacji dotyczacych uprawy to czego sie spodziewasz? Przychodzimy, ogladamy foty i wychodzimy...

Co do grow to jedyne co Ci chyba dobrze wyszlo to trening, ale ogolnie nie wyglada to za dobrze. Nie wiem ktory to dzien, ale one w ogole nie sa popuchniete i nasuwa mi sie jedno pytanie.. gdzie sa liacie wiatrakowe? Kto Ci takich bzdur wbil do glowy, ze wszystko wyciales? Wlasnie przez to masz takie kiepskie kwiaty, jesli Mr. jose tak uczy jak uprawiac to ja chyba wole uprawiac po swojemu, bo wyniki sa 3 razy lepsze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja zaglądam. Poza tym prowadź fotorelację dla siebie. Zawsze po jakimś czasie będziesz zaglądał żeby coś sprawdzić , przypomnieć sobie i porównać.

Co do fryzjera. Po co zrywać liście które niczego nie zasłaniają? Też tak wygoliłem jak ty, Z tym że u mnie palca nie wciśniesz taki ścisk (z powodu łamania). Widzę i potwierdzam że szyszki są skromniejsze.

Nie obrażaj się i ciągnij growlog do końca ;-)

Planujesz outdoor w tym roku? Ja już nie mogę się doczekać ^_^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, Dzik napisał:

Ja zaglądam. Poza tym prowadź fotorelację dla siebie. Zawsze po jakimś czasie będziesz zaglądał żeby coś sprawdzić , przypomnieć sobie i porównać.

Co do fryzjera. Po co zrywać liście które niczego nie zasłaniają? Też tak wygoliłem jak ty, Z tym że u mnie palca nie wciśniesz taki ścisk (z powodu łamania). Widzę i potwierdzam że szyszki są skromniejsze.

Nie obrażaj się i ciągnij growlog do końca ;-)

Planujesz outdoor w tym roku? Ja już nie mogę się doczekać ^_^

Nie obrazam. Jestem.fanem konstruktywnej krytyki. Male sa przez to ze lampa wisiala zbyt blisko krzakow. Szczyty moze ale ale na zdjecach to inachej wyglada i sa naprawde twarde jak kamienie. Liscie wycialem gdysz mam maly wiatrak mieszajacy i mialem.60% wilgotnoaci. Po wycieciu liaci spadla do 40% i odslonilem dolne szczyty. Zastosowalem ostatni oprysk z asahi zeby zredukowac stresy oraz uzylem grewitu ktory zapobiega plesni. A szczyty sa wysokie jak 2 paczki bletek. Ogolnie liczylem na 100 swojego. Wiem ze bedzie wiecej. Nastepny grow bedzie lepszy, ale przerzuce sie chyba na https://growdiares.com

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 10.02.2018 o 14:57, Dobry Człowiek napisał:

Elo ładnie to wygląda fakt z tym fryzjerem troszkę przesadziłeś.Jak na moje oko to mają blisko 70 dni potrzymaj jeszcze z 3 tyg nawet więcej będzie dobrze i dobre papu :) zapodaj

Z foto dalej jedziesz 12/12 ?

1 honey i 1 o.g. kusz bede gotowe w przeciagu 10 dni. No cos kolo 80dni maja. 35 dni wega +10dni indukcji+ 5 tydzien flo. Moze troche przesadzilem z fryzjerem ale nie chce ciac na raty krzaka wiec wole wczesniej wyciac liscie. Mysle ze 30g z krzaka bedzie. Nie biorac tych 2 co pojda do kozy za nie dlugo to jeszcze 3 tyg i koniec. Nastepny box bedzie leprzy bo uzyje normalnych doniczek a nie kombinowane ze 2 i ziemie wezme z plagronu a nie chujowize ze sklepu. Ogolnie mysle ze osiagne swoj cel jak postawilem sobie na poczatku growa. No tak fotoperiod 12/12 tu juz nie ma co zmieniac

Edytowane przez Fobos
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 godzin temu, Dzik napisał:

Ja zaglądam. Poza tym prowadź fotorelację dla siebie. Zawsze po jakimś czasie będziesz zaglądał żeby coś sprawdzić , przypomnieć sobie i porównać.

Co do fryzjera. Po co zrywać liście które niczego nie zasłaniają? Też tak wygoliłem jak ty, Z tym że u mnie palca nie wciśniesz taki ścisk (z powodu łamania). Widzę i potwierdzam że szyszki są skromniejsze.

Nie obrażaj się i ciągnij growlog do końca ;-)

Planujesz outdoor w tym roku? Ja już nie mogę się doczekać ^_^

Powiem Ci Dziku ze planuje. Tak 100-150 AF wyrzucic i ze 20 sezonow :) tylko zeby pogoda byla

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+