Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Ostatnie szlify w sprzęcie, przed odpaleniem GL. Mega proszę o uwagę.


mariola

Recommended Posts

Witajcie, setup już prawie gotowy, w przeciągu tygodnia odpalam GL. 

Box: Dark Box 80x80x160

Pestki: White Widow od Dinafem, Papa's Candy od Eva Seeds, oraz Jack Herrer produkcji lokalnego grow shopu. Wszystko feminizowane. 

Lampa: Mars Hydro COB 100 W.  Bankowo wystarczająca na weg, jeżeli będzie słabo to w trakcie growa dokupię hps 100, lub 150 w. (ale naprawdę dajmy szansę temu ledowi) - poniżej GL z użyciem tej lampy. 

https://forum.grasscity.com/threads/mars-hydro-cob-grow-journal-gorilla-bomb-tutankhamen.1469834/

Wilgotność w boxie na tę chwilę, około 60 %.

Temperatura: między 20 i 24 stopnie całą dobę. (24 przy włączonej lampie). 

Doniczki 11 L. 

Ziemia: Biobizz light mix.

Nawozy: No miały być biotabsy ale nie ma w grow shopie i raczej będzie ciężko. Mogą mieć dopiero za 2-3 tygodnie. Niestety nie mam czasu czekać. Widziałam jakieś nawozy biobizz w butelkach, mam nadzieję że wspólnymi siłami coś wybierzemy w ciągu growa. 

Wentylacja: Taki mały wentylatorek wyciągający powietrze z boxa.

 https://centrumelektryki.pl/blauberg-wentylator-kanalowy-tubo-100-srednica-100mm

Da radę na weg, czy spróbować oddać to w piz du? Typek z grow shopu mówi że do samego wyciągania powietrza styka. W innym grow shopie babka mówiła że koniecznie 

muszę kupić duży wentylator (taki do którego później podepne filtr węglowy). Co myślicie? 

No i mieszający już kupiony: http://vegagrow.com/index.php?route=product/product&product_id=1196

Poza tym analogowy programator czasowy już u mnie, fotoperiod 12/1 będzie grany :)

Jestem otwarta na wszystkie wskazówki, choć najbardziej jestem ciekawa waszej opinii co do wentylatora wyciągającego. Problemu z sąsiadami co do zapachu nie powinno być - będę uprawiać legalnie, a przewód wentylacyjny chcę wyrzucić za okno. Z drugiej strony nie chciałabym żeby rośliny miały niewystarczającą ilość nowego powietrza. Ale pakować się w koszta też średnio mi się widzi - choć jak mus to mus. Co myślicie? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

O 9.01.2018 o 01:02, mariola napisał:

Nawozy: No miały być biotabsy ale nie ma w grow shopie i raczej będzie ciężko. Mogą mieć dopiero za 2-3 tygodnie. Niestety nie mam czasu czekać. Widziałam jakieś nawozy biobizz w butelkach, mam nadzieję że wspólnymi siłami coś wybierzemy w ciągu growa. 

hehe hiszpańskie growshopy :D Także jak jesteś w Catalonii to podjedz prosto do producenta. Niedaleko Barcelony, a dokładnie znajdziesz adres u nich na stronie, w Mataro, śmiga tam kolejka i widoki po drodze świetne bo cały czas nad wodą. Z jednekj strony jest growshop z drugiej BioTabs, obok salonu Seata. Jak powołasz się na forum trawka.org to dostaniesz rabat lub jakieś gratisy ;) 

Wentyl raczej da radę, ledy się tak nie grzeją... Mały filtr 100m3/h też są więc babka tylko chciała więcej zarobić :) Wiem bo taki zestaw mam na ledach ale do wegetacji tylko.

 

Prawo mówi jasno, że uprawa nie może być wyczuwalna i nikt nie może jej widzieć. Także kwestia to że legalna a to że komuś się zapach nie spodobał... 

Zamontuj ten zestaw, jak na kwitnieniu nie będzie dawał rady to wtedy zmienisz na większy zestaw.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 godzin temu, xcslawko napisał:

Hey 

to nasiono dinafem WW to automat ??

Nie, wszystko pelnosezonowe :)

15 godzin temu, Vito napisał:

Witaj

hehe hiszpańskie growshopy :D Także jak jesteś w Catalonii to podjedz prosto do producenta. Niedaleko Barcelony, a dokładnie znajdziesz adres u nich na stronie, w Mataro, śmiga tam kolejka i widoki po drodze świetne bo cały czas nad wodą. Z jednekj strony jest growshop z drugiej BioTabs, obok salonu Seata. Jak powołasz się na forum trawka.org to dostaniesz rabat lub jakieś gratisy ;) 

Wentyl raczej da radę, ledy się tak nie grzeją... Mały filtr 100m3/h też są więc babka tylko chciała więcej zarobić :) Wiem bo taki zestaw mam na ledach ale do wegetacji tylko.

 

Prawo mówi jasno, że uprawa nie może być wyczuwalna i nikt nie może jej widzieć. Także kwestia to że legalna a to że komuś się zapach nie spodobał... 

Zamontuj ten zestaw, jak na kwitnieniu nie będzie dawał rady to wtedy zmienisz na większy zestaw.

Dziekuje Vito ze znalazles chwile na odpowiedz. Dzis pestki leca na wate, postaram sie jutro otworzyć GL.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
O 10/1/2018 o 05:52, Vito napisał:

 

Wentyl raczej da radę, ledy się tak nie grzeją... Mały filtr 100m3/h też są więc babka tylko chciała więcej zarobić :) Wiem bo taki zestaw mam na ledach ale do wegetacji tylko.

 

Prawo mówi jasno, że uprawa nie może być wyczuwalna i nikt nie może jej widzieć. Także kwestia to że legalna a to że komuś się zapach nie spodobał... 

Zamontuj ten zestaw, jak na kwitnieniu nie będzie dawał rady to wtedy zmienisz na większy zestaw.

Witaj Vito. Rośliny u mnie juz pachna i to niewasko. Bylbys uprzejmy polecic wlasnie taki maly filtr? Dla przypomnienia link z moim wentylatorkiem

https://centrumelektryki.pl/blauberg-wentylator-kanalowy-tubo-100-srednica-100mm

Jeszcze male pytanko. Teoretycznie sasiadowi przeszkadza zapach i teoretycznie dzwoni na policje. Przyjezdzaja i informuja mnie ze mam kupic lepszy filtr weglowy, czy od razu gruba multa? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cytuj

teoretycznie sasiadowi przeszkadza zapach i teoretycznie dzwoni na policje. Przyjezdzaja i informuja mnie ze mam kupic lepszy filtr weglowy, czy od razu gruba multa? Pozdrawiam :)

krzaki konfiskata sprzęt zależy , a Ty masz sprawę w sądzie i zapewne grzywnę, i kilka miesięcy obserwacji czym sie zajmujesz w es.

Także idylla jeszcze nie istnieje. 

szczególnie kontrolują przy szkołach, placówkach państwowych itd przy szkołach najgorszy przypał 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, Ambasadorka napisał:

krzaki konfiskata sprzęt zależy , a Ty masz sprawę w sądzie i zapewne grzywnę, i kilka miesięcy obserwacji czym sie zajmujesz w es.

Także idylla jeszcze nie istnieje. 

szczególnie kontrolują przy szkołach, placówkach państwowych itd przy szkołach najgorszy przypał 

Wow :o w szoku 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+