Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150, 250W | AK 47, AK 472, White Russian, Diesel Rider


Recommended Posts

 
 
Nasiona: Auto AK 47, AK 472 Auto, Auto White Russian, Auto Diesel Rider (7 sztuk)
Oświetlenie: HPS 150/175/250 W (sunmaster na kwitnienie, barwa gorąca 2000K)
Fotoperiod: Na wyczucie / jak się uda ?
Box: 0.36 m²
Podłoże: 45% Compo Sana, 45% kokos, 10% wermikulit i perlit
Donice: 5.5l
Nawozy: papka humusowa, wapno mikroflora, pałeczki z mikoryzą, guano nietoperzy, Canna: rizothonic, cannazym, terra vega, terra flora, PK 13-14, boost accelerator
Wentylacja: TT 100 (145m³), filtr Can-Lite 150m³
Dodatkowe info: LST

 
large.IMG_20180103_191208.jpg.f783dfe690
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuję i zapraszam. 

Dobrze typujesz @Pasjonista. Sadzę, palę i legalizuję już od lat nastu.

Pamiętam czasy kiedy nie było jeszcze automatów a nasiona można było dostać tylko regularne (nie feminizowane).

Co do ścisku to miałem już kiedyś jeszcze więcej na tej powierzchni i to sezonowych. Bardzo byłem zadowolony z tego co wyszło. :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przy takiej mieszance jedyną słuszną drogą jest podlać od góry. Nie ma możliwości przelania. 

Podlewając od góry rozpuszczam pałeczki mikoryzy, wapno mikroflora i guano wymieszane z 3-4 cm warstwą gleby znajdującej się na wierzchu mieszanki. Zrobiłem tak również dlatego żeby parowanie nie było za szybkie. Składniki odżywcze które  wymieniłem  wyżej wraz z efektywnymi mikroorganizmami przy każdym podlaniu wnikają głębiej. 

Na razie nie używałem dodatkowych nawozów. Widzę że nie trzeba i pójdzie dobrze może nawet do połowy kwietnia!

pH się nie przejmuję bo przy takim systemie nie muszę.

:yoda:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myślę że wrzucę 2gi bieg 187 m³ i nic mi więcej nie potrzeba. Zastanawiam się jak filtr zareaguje bo jest 150/165m³. Wcześniej było dobrze. Wtedy nie miałem filtra w wersji "lite". 

Tylko raz wtopiłem do tej pory na jednym topie Auto Haze. Zaniedbałem i nie dopilnowałem żeby był mieszający i zamykałem szczelnie pomieszczenie z boksem. Będzie dobrze teraz o tym nie zapomnę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+